MHH neobdržné uri

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem chřestýš§originál, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nick: originál**chřestýš**
    id hráče:69616921
    server: CZ2
    Ahoj admini
    mám menší problém, při včerejší Mhh sem poslal 2 sms a místo 60 000 uri jsem obdržel 15 000 uri.
    už jsem psal na platební podporu tam my přišla odpověd že žádnou platbu nenašly,přišel my i emael s potvrzením o zaplacení.ale na podpoře stejná odpověd že to nemohou najít :(
    potvrzení níže :

    Ahoj chřestýš§originál,
    Děkujeme ti za tvou objednávku 496153734 ve hře DarkOrbit ze dne 03.08.2014 a doufáme, že ti zakoupené předměty přinesou spoustu zábavy.

    Zde jsou podrobnosti tvé objednávky:
    DatumID transakceZbožíPlatební metodaČástka
    03.08.20144961537347.500 UridiaSMS79 CZK

    Objednané zboží by se mělo objevit na tvém herním účtu během několika minut.
    Máš-li k této platbě jakékoliv dotazy, neváhej se obrátit na naši podporu: Podpora

    Tento e-mail by vygenerován automaticky, proto na něj prosím neodpovídej.
    Tvá objednávka podléhá VOP.
    Důležité upozornění: Okamžitou realizací plnění před vypršením zákonné lhůty pro odvolání právo na odstoupení od smlouvy zaniká.

    Tvůj DarkOrbit tým
    http://www.darkorbit.com

    děkuji za pomoc hádě
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    chřestýš§originál nech počítam ako počítam neviem ako by si z 2 SMS v hodnote 7500 Urídia chcel počas MHH 60 000. MHH je trojnásobok základnej hodnoty. Ty si dostal 15 000 čo je presne za 2 SMS bez bonusu.

    Mena sa pripisuje do 48 hodín od zakúpenia, nevidím nikde ani čas zakúpenia či si trafil MHH. Je mi divné, že podpora nevie nájsť platbu, skutočne si ju vykonal na správny účet?
     
  3. Kubino včera byla mhh a hh zároven, 4x násobek
    platba proběhla vpořáku čas platby byl v 19:58
    bylo my připsáno na účet jen těch 15 000 uri.
    akci jsem stihl protože v době kdy bylo připsáno uri na můj účet ještě vyskočily okna
    že probíhá akce Mhh a HH
     
  4. Ano, potvrdzujem, že viacero hráčov, s ktorými sme volali na TeamSpeaku, obdržalo pri mhh x4.
     
  5. Korben

    Korben User

    Je pravda že včera nastala v hre chyba a ukazovalo tabuľku MHH a aj HH. BP o tomto probléme vie a snažia sa tento problém vyriešiť.
    Keďže riešenie problému nieje jednoduché, tak treba počítať s tým že to bude možno aj pár dni trvať.
     
  6. Dôjde aj na strhávanie uridia?
     
  7. Korben

    Korben User

    Myslím že nie.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.