MHH poslana SMS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●$•¥•Я•¥•Џ•$●, 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal

    Crystal User

    rovnako ako vsetci hraci, nikomu to neprislo :)
     
  2. to je krásne a najlepšie je že to nikto nerieši! Moderátori viem že vy to nemovplyvniť ale neviete nám poradiť? množstvo hráčov nedostalo uridium asi to nebude všetko naša chyba
     
  3. Korben

    Korben User

    *_White-Tiger_* Kto píše že je chyba v operátorovi ? Chyba pravdepodobne nastala u firmy , ktorá túto službu prevádzkuje. Stiahlo ti cenu za SMS ? došla ti spätná SMS ?
     
  4. nie, ale tu nejde o to že mi neprišla ani sms tu ide o to že mi nedošlo to čo som si chcel kúpiť a je to u viacerých a hodlá sa to vôbec riešiť neviete o tom nič?
     
  5. Korben

    Korben User

    Ak ti nič nezobralo a ani ti neprišla potvrdzovacia SMS , tak čo by sa asi tak malo riešiť ? Jednoducho prevádzkovateľ služby mal asi nejaký problém a tak platby neprebehli a ked platba neprebehla, tak ti nikto nemôže nič pripísať.
     
  6. tak ale niekde musí byť informácia že som to poslal nech mi to strhnu teraz len som chcel ("produkt") ktorý som si objednal samozrejme nech mi aj odčítajú peniaze ale proste ak sa s tím dačo dá
     
  7. Korben

    Korben User

    Nikto ti nič neodpočíta , ak niečo chceš , tak si to môžeš objednať znova.
     
  8. ale MHH nieje každý deň a ked najbližšie bude nemusím tu byť, je to trochu nespravodlivé
     
  9. Korben

    Korben User

    Bože, tak si počkáš do ďalšej, veď nejde o život. :rolleyes:

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    *_White-Tiger_* technicky si si možno niečo objednal ale nezaplatil, t.j. nemá ti byť čo dodané :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.