Oznámení Migrace hry do Unity - budoucnost hry

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem =Marvin=, 16/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. =Marvin=

  =Marvin= User

  Ahoj piloti,

  rádi bychom vás informovali o plánech společnosti Bigpoint na vypořádání se s blížícím se ukončením podpory softwaru Flash Player.

  Zatímco se migrace titulu Farmerama do enginu Unity dostala do závěrečné fáze, rozhodli jsme se použít stejnou technologii i pro tituly DarkOrbit a Seafight. Taková migrace je však časově náročná, pročež jsme se rozhodli připravit střednědobé a dlouhodobé řešení.

  Střednědobé řešení:
  Možná jste si již všimli, že obě hry, DarkOrbit i Seafight, začaly nabízet možnost stažení herního klienta. Tento klientský program bude přechodným řešením, které umožní hraní her v mezidobí mezi ukončením podpory softwaru Flash Player a zprovozněním verze Unity ve stabilním stavu.

  Dlouhodobé řešení:
  Jak již bylo uvedeno výše, rozhodli jsme se využít stejnou technologii, kterou v současné chvíli používáme k migraci titulu Farmerama: Unity.

  Proces migrace hry Farmerama nám přinesl velmi pozitivní zkušenost, což nás přesvědčilo, že Unity je tou správnou technologií pro naši budoucnost. Díky Unity bude možné spravovat tituly Farmerama, DarkOrbit i Seafight na té nejvyšší možné úrovni a zároveň vám neustále přinášet strhující nový obsah, díky němuž se v našich hrách budete bavit ještě mnoho následujících let.
  Mějte prosím na paměti, že pracujeme na migraci hry na novou technologii, ne na vývoji zbrusu nové hry. Díky tomu zůstanou herní prvky i grafické zpracování v nezměněné podobě a celou hru bude nadále možná hrát v prohlížeči. V nejlepším případě si po dokončení migrace ani nevšimnete, že se ve hře cokoliv změnilo.

  Díky za pozornost a těšíme se na viděnou v klientském programu hry a následně na platformě Unity.

  Váš tým komunitního managementu společnosti Bigpoint
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.