Minerva

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Minerva, 29/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Minerva

Minerva S-Moderator Team Darkorbit

Přesně podle věštby byla Minerva zosobněná moudrost a síla.Byla také jednou z nejmocnějších bohyň války. Na rozdíl od boha zuřivé války Marse byla Minerva bohyní války moudře a rozvážně vedené, vždy končící vítězstvím,ovládala taktiku a strategii.Byla vždy ochránkyní lidí, života v míru, ochránkyní práva i sněmů, dávala městům i lidem blahobyt.

Byla velmi milosrdná, u hrdelního soudu v případě vyrovnaných hlasů soudců vždy hlasovala pro osvobození obviněného,né vinného

Proto já se budu snažit,abych byla jako Minerva a vyměním Antickou a Římskou mytologii za náš vesmírný svět Darkorbitu.Ráda vám poradím,vysvětlím pokud vy si nebudete vědět rady.Budu vás chránit na chatu před nevhodnými slovními útoky jiných hráčů.

13342076_10204899451684558_578911481_n.jpg

Naposledy upraveno: 29/5/16
  2. Jessie

Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Vitaj v teame Mivervo :) veľa šťastia a trpezlivosti s hráčmi. A aby si bola ešte lepšia ako bohyňa Minverva a aby si války a hádky ukončovala priateľsky.

V tom nech ti bohovia olympu pomáhaju.

3. jisap123

jisap123 User

Ahoj Minervo, jsem rád, že se našel další c-mód, který bude mít (snad :)) trpělivost to tu s námi vydržet. :) Oceňuji každého (i když to napoprvé třeba nevypadá), kdo si najde místo ve svém volném čase a věnuje se hráčům a jejich dotazům. Přeji hodně štěstí a trpělivosti.

4. Jupiter33

Jupiter33 User

Ahoj minervo, jsem rád že tu bude nový chat moderátor a že to na tom chatu urovnáš, protože někdy je tam opravdu zmatek a tak už na něm nepíšu.Jen tak dál, darkorbit se může rozvíjet i s novýma, moudrýma a spolehlivými Módy a adminy, protože tato hra spočívá na komunikaci a ta je důležitá

5. -baghira2-

-baghira2- User

Souhlasím, na chatu je až moc dusno.
    Nejhorší na tom je, když silnejší (elitní) hráč vysmívá méně skušeného jak je slabý a kolikrát ho již sundal.
    Pak přidáva narážky na jeho adresu, pak tahá do toho jeho rodinu, do kterej by mu nic nemělo co být.
    Nakonec se k němu přidají další elitní z jeho klanu a jeho firmy a přidají se na stranu tohohle agresora
    - pokračují v tom, co ten silnejší (elitní) hráč jako první napsal. A zesmešnují společně toho slabšího
    z jiné firmy. Uvádím to jako příklad, neboť sem něco podobné zažil, když sem s DO začínal začátkem r. 2014.
    Aby to nedělali i jiným, a to nadále.

Přeji hodně pevných nervů a trpělivosti se samotnými hráči, kteří rádi dělají z chatu nepořádek, holubník, anarchii,
    bordel a chaos. Když už se rozhodneš trestat jednotlivce, prečti si také toho; čím ho vyprovokovali jiní hráči ještě
    před tím, než se ten dotyčný neudržel. Moc mě teší že si tady, uděláš všem těm vysmívačům přítrž a docíliš toho,
    aby hráč jiného hráče rešpektoval zrovna tak, jako sám sebe. Hodně štestí.

Nezhody, řvaní, hádky a vadění se mezi sebou; je to nejhorší co může normální morální člověk čítat z chatu.
    Hráči v skratce musí pochopit že nejsou v ústavu, kde můžou pokrikovat, řvát přes sebe a robit jeden druhému
    oštaru, mrzutosti, zvadu, hádat a navážet se jeden do druhého, nebo 5 do 1. Tohle je neféroví a nešportovní jednání,
    které do chatu na DO rozhodně nepatří. Za těchto okolnosti souhlasím s mnohem tvrdšími tresty.
    Nejsme předce stádo uřvanců a vřeštanů. A jsem rád, že jich to rozumně přísně ale i s pochopením naučíš, Minerva.
    Nic není horšího než na chatu dělat zlou krev.

- Hinduistická víra je hodně podobná Té Tvojí; kterou tak velice rozumně, podrobně a detailně; v úvodu popisuješ.
    Myslím pod tím snášenlivost a toleranci, jak pozoruji na chatu, mnohokrát chybí. Zaráži mě to proto, že snášenlivost
    a toleranci mají hinduisté ve své krvi. A když tu čtu chat, tak místami je mi z toho velice smutno. Co by podle mě,
    nemělo tak být. A právě proto máš můj tichý souhlas, také volnou ruku nad neřádi a těmi co rádi hledají záminku,
    ku takovým co jinýho neumí než zarývat a rejpat do jiných užívatelů. Nebo jinak provokovat, ponižovat a narážet.
    Neboli osočovat.

Naposledy upraveno: 12/1/17
  6. coolmen

coolmen User

Je uplne jedno kolik jich tam je,kdyz nic nedelaj...:)uplne zbytecné.....:)

7. Korben

Korben User

coolmen, Fakt? Vieš mi tvoje tvrdenie a dokázať?

8. Jupiter33

Jupiter33 User

no nevím, kdyby tu nebyli chat moderátoři a admini tak by ten chat asi neexistoval jaký by tam byl nepořádek;), už je i ted, ale menší a to díky chat modům a adminům. A "bordel" je tam proto, protože tam všichni melou pátý přes devátý, elitní hráči se vysmívají slabším a občas se tam objeví spamer( který hned dostane ban)
    PS: jednou bych se chtěl stát taky nějakým modem, ale nevím jakým a zatím nesplnuju požadavky:(

9. Sentiero

Sentiero User

Minerva věřím, že budeš rozhodovat vždycky srpavedlivě. Přeji hodně štěstí a trpělivosti :)

Šmarjá, nestraš :D

10. Jupiter33

Jupiter33 User

Sentiero

to byl vžicky můj sen, ale zatím nato nemám předpoklady, vždicky jsem chtěl být modem chatu, jednou jsem chtěl být i forum, ale chat je pro mě lepší

11. Altlantis

Altlantis User

Vítej v tímu. Rád vídím českého admina který snad bude lepší a nebude zaujatý.Přeji hodně trpělivosti,dobrý úsudek a hlavně odolnost a poctivost.Nedej se zlákat jako ostatní a taky nezneužívej svých pravomocí. V závěru přeji jen to nej nej

12. Korben

Korben User

Altlantis, Môžem sa opýtať kto a ako zneužíva svoje právomoci?

13. Altlantis

Altlantis User

Korben můžeš v tom ti nebráním. Ale když to sem napíšu příjmo jméno,dostanu hned banána na vše co se dá.Navíc posílání urka na hráčské účty,případě zdělování bugu ve hře o kterých ví jen málokdo... Uvedu 1 příklad bugu který do bývalého klanu dal přímo jeden admin.Vyzkoušej ho. 1.Goliath-konfa rychlá pouze 1 štít v letounu.(Jinak samý pohon a LF-4) 2.Motýl- leť do radiačky a když ti začne ubírat kolem 8K hp,dej diamant a můžeš lítat v radiačce kolik chceš.

14. Korben

Korben User

A takto vznikajú nezmyselné fámy. Bože netrestaj, ale rovno uder. :rolleyes:
    Tú chybu ktorú si tu spomenul, tak bola na všetkých serveroch a využívalo to kopec hráčov.

15. Altlantis

Altlantis User

A spousta hráčů to slyšela na tsku od admina chvíli po té co se objevila... jasně.. No téma nemá cenu.Minervě pořád přeji úspěch

16. Korben

Korben User

A ja som počul že Lenin je večne živý, ale som si istý že kecajú. :)

17. Altlantis

Altlantis User

No jo na slovensku toho slyšíte :D Tady v čechách to už máme i potvrzený :p

18. dolikt

dolikt User

:D Minervo at se daři

hlavně ať máš trpělivost s touto komunitou

19. hekki421

hekki421 User

Velice milý moderátor dokáže s čímkoliv pomoci čehož si moc vážím za mě obrovské +. Byl bych moc rád kdyby zde bylo více takových to moderátorů :)

20. -baghira2-

-baghira2- User

Souhlas. Jinak přejí pevné nervy a obrnenou železnou trpělivost s neřádi na chatu.
    Na druhé straně toleranci s tými, co si ctí pravidlá chatu a slušné chování na něm.

Sdílet tuto stránku