Minerva

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Minerva, 29/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

Přesně podle věštby byla Minerva zosobněná moudrost a síla.Byla také jednou z nejmocnějších bohyň války. Na rozdíl od boha zuřivé války Marse byla Minerva bohyní války moudře a rozvážně vedené, vždy končící vítězstvím,ovládala taktiku a strategii.Byla vždy ochránkyní lidí, života v míru, ochránkyní práva i sněmů, dávala městům i lidem blahobyt.

Byla velmi milosrdná, u hrdelního soudu v případě vyrovnaných hlasů soudců vždy hlasovala pro osvobození obviněného,né vinného

Proto já se budu snažit,abych byla jako Minerva a vyměním Antickou a Římskou mytologii za náš vesmírný svět Darkorbitu.Ráda vám poradím,vysvětlím pokud vy si nebudete vědět rady.Budu vás chránit na chatu před nevhodnými slovními útoky jiných hráčů.

13342076_10204899451684558_578911481_n.jpg

Naposledy upraveno: 29/5/16
  2. Jessie

Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Vitaj v teame Mivervo :) veľa šťastia a trpezlivosti s hráčmi. A aby si bola ešte lepšia ako bohyňa Minverva a aby si války a hádky ukončovala priateľsky.

V tom nech ti bohovia olympu pomáhaju.

3. jisap123

jisap123 User

Ahoj Minervo, jsem rád, že se našel další c-mód, který bude mít (snad :)) trpělivost to tu s námi vydržet. :) Oceňuji každého (i když to napoprvé třeba nevypadá), kdo si najde místo ve svém volném čase a věnuje se hráčům a jejich dotazům. Přeji hodně štěstí a trpělivosti.

4. Jupiter33

Jupiter33 User

Ahoj minervo, jsem rád že tu bude nový chat moderátor a že to na tom chatu urovnáš, protože někdy je tam opravdu zmatek a tak už na něm nepíšu.Jen tak dál, darkorbit se může rozvíjet i s novýma, moudrýma a spolehlivými Módy a adminy, protože tato hra spočívá na komunikaci a ta je důležitá

5. -baghira2-

-baghira2- User

Souhlasím, na chatu je až moc dusno.
    Nejhorší na tom je, když silnejší (elitní) hráč vysmívá méně skušeného jak je slabý a kolikrát ho již sundal.
    Pak přidáva narážky na jeho adresu, pak tahá do toho jeho rodinu, do kterej by mu nic nemělo co být.
    Nakonec se k němu přidají další elitní z jeho klanu a jeho firmy a přidají se na stranu tohohle agresora
    - pokračují v tom, co ten silnejší (elitní) hráč jako první napsal. A zesmešnují společně toho slabšího
    z jiné firmy. Uvádím to jako příklad, neboť sem něco podobné zažil, když sem s DO začínal začátkem r. 2014.
    Aby to nedělali i jiným, a to nadále.

Přeji hodně pevných nervů a trpělivosti se samotnými hráči, kteří rádi dělají z chatu nepořádek, holubník, anarchii,
    bordel a chaos. Když už se rozhodneš trestat jednotlivce, prečti si také toho; čím ho vyprovokovali jiní hráči ještě
    před tím, než se ten dotyčný neudržel. Moc mě teší že si tady, uděláš všem těm vysmívačům přítrž a docíliš toho,
    aby hráč jiného hráče rešpektoval zrovna tak, jako sám sebe. Hodně štestí.

Nezhody, řvaní, hádky a vadění se mezi sebou; je to nejhorší co může normální morální člověk čítat z chatu.
    Hráči v skratce musí pochopit že nejsou v ústavu, kde můžou pokrikovat, řvát přes sebe a robit jeden druhému
    oštaru, mrzutosti, zvadu, hádat a navážet se jeden do druhého, nebo 5 do 1. Tohle je neféroví a nešportovní jednání,
    které do chatu na DO rozhodně nepatří. Za těchto okolnosti souhlasím s mnohem tvrdšími tresty.
    Nejsme předce stádo uřvanců a vřeštanů. A jsem rád, že jich to rozumně přísně ale i s pochopením naučíš, Minerva.
    Nic není horšího než na chatu dělat zlou krev.

- Hinduistická víra je hodně podobná Té Tvojí; kterou tak velice rozumně, podrobně a detailně; v úvodu popisuješ.
    Myslím pod tím snášenlivost a toleranci, jak pozoruji na chatu, mnohokrát chybí. Zaráži mě to proto, že snášenlivost
    a toleranci mají hinduisté ve své krvi. A když tu čtu chat, tak místami je mi z toho velice smutno. Co by podle mě,
    nemělo tak být. A právě proto máš můj tichý souhlas, také volnou ruku nad neřádi a těmi co rádi hledají záminku,
    ku takovým co jinýho neumí než zarývat a rejpat do jiných užívatelů. Nebo jinak provokovat, ponižovat a narážet.
    Neboli osočovat.

Naposledy upraveno: 12/1/17
  6. coolmen

coolmen User

Je uplne jedno kolik jich tam je,kdyz nic nedelaj...:)uplne zbytecné.....:)

7. Korben

Korben User

coolmen, Fakt? Vieš mi tvoje tvrdenie a dokázať?

8. Jupiter33

Jupiter33 User

no nevím, kdyby tu nebyli chat moderátoři a admini tak by ten chat asi neexistoval jaký by tam byl nepořádek;), už je i ted, ale menší a to díky chat modům a adminům. A "bordel" je tam proto, protože tam všichni melou pátý přes devátý, elitní hráči se vysmívají slabším a občas se tam objeví spamer( který hned dostane ban)
    PS: jednou bych se chtěl stát taky nějakým modem, ale nevím jakým a zatím nesplnuju požadavky:(

9. Sentiero

Sentiero User

Minerva věřím, že budeš rozhodovat vždycky srpavedlivě. Přeji hodně štěstí a trpělivosti :)

Šmarjá, nestraš :D

10. Jupiter33

Jupiter33 User

Sentiero

to byl vžicky můj sen, ale zatím nato nemám předpoklady, vždicky jsem chtěl být modem chatu, jednou jsem chtěl být i forum, ale chat je pro mě lepší

11. Altlantis

Altlantis User

Vítej v tímu. Rád vídím českého admina který snad bude lepší a nebude zaujatý.Přeji hodně trpělivosti,dobrý úsudek a hlavně odolnost a poctivost.Nedej se zlákat jako ostatní a taky nezneužívej svých pravomocí. V závěru přeji jen to nej nej

12. Korben

Korben User

Altlantis, Môžem sa opýtať kto a ako zneužíva svoje právomoci?

13. Altlantis

Altlantis User

Korben můžeš v tom ti nebráním. Ale když to sem napíšu příjmo jméno,dostanu hned banána na vše co se dá.Navíc posílání urka na hráčské účty,případě zdělování bugu ve hře o kterých ví jen málokdo... Uvedu 1 příklad bugu který do bývalého klanu dal přímo jeden admin.Vyzkoušej ho. 1.Goliath-konfa rychlá pouze 1 štít v letounu.(Jinak samý pohon a LF-4) 2.Motýl- leť do radiačky a když ti začne ubírat kolem 8K hp,dej diamant a můžeš lítat v radiačce kolik chceš.

14. Korben

Korben User

A takto vznikajú nezmyselné fámy. Bože netrestaj, ale rovno uder. :rolleyes:
    Tú chybu ktorú si tu spomenul, tak bola na všetkých serveroch a využívalo to kopec hráčov.

15. Altlantis

Altlantis User

A spousta hráčů to slyšela na tsku od admina chvíli po té co se objevila... jasně.. No téma nemá cenu.Minervě pořád přeji úspěch

16. Korben

Korben User

A ja som počul že Lenin je večne živý, ale som si istý že kecajú. :)

17. Altlantis

Altlantis User

18. dolikt

dolikt User

:D Minervo at se daři

hlavně ať máš trpělivost s touto komunitou

19. hekki421

hekki421 User

Velice milý moderátor dokáže s čímkoliv pomoci čehož si moc vážím za mě obrovské +. Byl bych moc rád kdyby zde bylo více takových to moderátorů :)

20. -baghira2-

-baghira2- User

Souhlas. Jinak přejí pevné nervy a obrnenou železnou trpělivost s neřádi na chatu.
    Na druhé straně toleranci s tými, co si ctí pravidlá chatu a slušné chování na něm.

Sdílet tuto stránku