Minerva

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Minerva, 29/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Vibe

Vibe Team Leader Team Darkorbit

Však neboj. Za chvíli bude dostávat tabletky pod dozorem. :-D

2. *-MAKRO-*, laco džives. To jsi se tu zas vyskytl? Přestavba bytu ukončena a nemáš jiné zaměstnaní? Už jsem z tebe chtěl udělat nástěnkáře! :D

Naposledy upraveno: 10/6/21
  3. *-MAKRO-*

*-MAKRO-* User

Len aby, ale ak by to nepomohlo, tak mám dispozícii maličký dvor a veľký bič. Trénujem tam tchýni a už začína měknout.:D:D

Idem si tak po chodbe, pozriem do okna a zrazu DO forko, pozriem lepšie a Mariška, no nedaj si. :D:D:D:D
    Inak, tá pliaga poriadne pribrzdila plány, ale na druhú stranu, tie opatrenia priniesli ešte viac práce ako som mal. Tak že tak či tak, neviem čo je nuda. ;)

A keď už bola kajnšmetke labužníčka premazaná, tak svoje bezpredmetné príspevky mažem. Teda až na jeden, len aby sa nezabudlo. :p:D

4. Forkys

Forkys Board Administrator Team Darkorbit

*-MAKRO-*,
    děkuji, alespoň je potom nemusím promazávat já ;):)

5. *-MAKRO-*

*-MAKRO-* User

Za máličko, ešte som si aj poctivo vyplnil dôvod zmazania. ;):D:D:D

6. ENDY1913

ENDY1913 User

7. medvědpuu

medvědpuu User

8. zdarec1234

zdarec1234 User

Mariko? Ty už jdeš do středního rodu?

9. Citace smazána.

Hodně lidí zde tráví hodně času. : (

Naposledy upraveno moderátorem: 13/6/21
  10. ZOHAN

ZOHAN User

Minervo? Mohl bych prosím dostat vyjádření k tomuto : #4
    děkuji
    A co to je za pravidlo, že krátké bany se neřeší?
    Kdo potom kontroluje činnost moderátorů, když ani zeptat se nemohu na podle mého názoru neoprávněný ban a nikdo to řešit nebude?
    Chápu, že mýlit se je lidské a vy musíte pracovat s tím, co máte.
    Kde je tedy nějaká kontrola moderátorů, aby nebyli zaujatí?
    Pořád mi píšete, jak jsou proškoleni, ale spousta hráčů vám napíše přesný opak a určitě nebudou chválit jejich činnost.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Naposledy upraveno: 21/7/21
    vulgarita-ve-finále a storm128 tohle ocenili.
  11. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

ZOHANe,
    já si myslela, že odpověď od Vibeho, byla zcela dostatečná, tak nebylo třeba se dále k tomu vyjadřovat.
    Jinak kontrolu herní chatu a historii jak hráčů tak moderátorů kontroluje, TL a CA, v jiných případech i ICM.

Pokud je nalezená nesrovnalost a nebo chyba, což se snad stalo za celou dobu maximálně 3x, sjedná se náprava a vše se řeší důsledně, ale to je již interní záležitost.

Často je stížnost v sekci Chat vytržená z kontextu a nebo není zcela úplná, což se stává často, proto na první pohled to může vypadat, jakože byl bán udělen neoprávněně, ale posléze s podrobnou historii se dostává do jiného rozměru.

12. ZOHAN

ZOHAN User

A můžeš se mi prosím vyjádřit v sekci chat k těm 2 screenům a co je tam vytrženo z kontextu?
    Přečti si prosím pozorně, za co byly ty bany udělené a jaká byla skutečnost?

vulgarita-ve-finále tohle ocenil(a).
  13. Minerva

Mohu se ti vyjadřít vyjímečně i zde.
    Hráč v ruštině napsal pouze, že hledá klan, nic víc - nic míň.
    Ty jsi mu z nepochopitelných důvodů odpověděl rovnou ve třech jazycích a to jednou větou, navíc tvá odpověď byla zcela od dotazu toho hráče.
    Ke všemu jsi využil slovo které v polštině má jiný význam, jak v češtině, ale díky tvé slovní kličkované jsi to tam prostě musel záměrně napsat. Takže když to shrnu, tvá odpověď nebyla vůbec k dotazu hráče, ve třech jazycích a vulgarita ve finále. Verdikt je, ban byl opravněný.

14. -baghira2-

-baghira2- User

Vážné prohřešky:
    Používání sprostých nebo vulgárních výrazů

Tak to se mu ve finále opravdu povedlo. :D:D:D

A to nemluvím o tom, jak reagoval na mě v nedeli.
    Verdikt je, ban byl oprávněný.Naprostý souhlas.:)

Dotaz na moderátora.
    Pokud opět napíše vulgaritu, opět dostane ban?

Minerva
    Moc Děkuji, že si to tady hodila všem na oči.
    Alespoň všichni víme, co se nesmí vůbec psát.

15. Minerva

-baghira2-

Děkuji, ale prosím nereaguj na to příště, víš sám o co jsem tě žádala, abys nereagoval ty na něj a on na tebe. Je to škoda, vzhledem k tomu, že jste a nebo spíš byli pohoďáci, ale poslední dobou jste oba, teď nevím jak to napsat, ale asi že jste vykolejený :D Asi tak.
    Sry, za ten výraz, ale je to můj osobní názor.
    Nás mrzí opravdu moc a i štvou ty nesmyslný dohady, pře a reakce co jsou mezi Váma vzájemné.

16. -baghira2-

-baghira2- User

Minerva Dobrá, pro příště si to odpustím.

Budu již jenom pomáhat a radit hráčům na fóru.
    Jenom mi to přišlo úsměvné, tak starý a zahreší.

Dobrá, již to nebudu rozebírat, ale neodolal sem.
    Promiň.

EDIT: A ano, odteď si to nechám jenom pro sebe.

Naposledy upraveno: 21/7/21
  17. ZOHAN

ZOHAN User

Minerva
    Prosil jsem tě, ať si velice pozorně prohlídneš 2( slovy dva?? ) screeny v té sekci chat.
    Podívej se prosím na důvod banu, tam se píše o cizím jazyku a ne o vulgaritě a ten druhý screen chatu jsi zřejmě přehlédla?
    Pro něj platí to samé(pozorně přečíst).

vulgarita-ve-finále tohle ocenil(a).
  18. Mia

Mia Forum Moderator Team Darkorbit

Pokud mohu tak ti odpovím. Protože si psal , že já koukám vedle atd. a že nekonám svou povinnost. Já vážně v tu chvíli jak si psal jsem koukala a dávala bán jinde , tudíž já svou povinnost plnila ,tak jsem ti dala bán za nepravdivé informace, protože já podle tebe postarší dáma nestíhám. Prostě a jednoduše nemám na starost jen tebe iksdeee. Ps: nemůžeš vědět co dělám , jak dělám , kdo jsem co jsem a spoustu jiného:)

19. ZOHAN

ZOHAN User

Mia, A jak mi dokážeš ''svou'' pravdu a tudíž můj neoprávněný ban?
    P.S. A když vidím, jak si tady nestranně oceňujete ty své odpovědi, tak je mi jasné, jak se tou svou neomezenou mocí opájíte.
    Kdyby jsi Mio pozorně sledovala chat, tak by ti neuniklo, že mě tam uráželi tví spoluhráči z klanu a proto jsem tě hledal, protože jste přece nestranní a měla jsi je třeba potrestat?

20. Mia

Mia Forum Moderator Team Darkorbit

Moji spoluhráči z klanu? Si mne teď opravdu rozesmál xDDDD . Jsem Mia a klan nemám xDDD

Sdílet tuto stránku