Minerva

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Minerva, 29/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

Zohane,
    Mia ti nemá co dokazovat, nebo se ti zpovídat ani jiný moderátor k tomu jsou jiní, ten ban byl také opravněný.
    Jak byli potrestání ostatní hráči, není tvá věc.
    Požádám tě přečti si celé co jsem ti psala od počátku. Jestli někdo někomu ocení, tak jen z důvodů pravdy a nebo že se mu ten příspěvěk libí. A znova jak jsem psala, zde je na moderátorovi, zda odpoví nebo nebo. Tato sekce není pro žádného moderátora povinná.

Naposledy upraveno: 22/7/21
  2. -baghira2-

-baghira2- User

Minerva mi kdysi napsala:

Oceňuji názory a posty, kde se shodneme ve většině názorů jak s hráči, tak moderátory. Jinak klidně ocením příspěvek každému,
    pokud je smysluplný a nezáleží na tom, jaký ten hráč je všeobecně, neoceňuji jeho, ale postík. Politicky ti to převedu, je to demokracie.

A v této věci, má rozhodně pravdu. Jako každý jiný, zde přítomný moderátor. ♥♥♥
    A pokud se jí tento postík nebude líbit, také ho klidně může zmazat. Vadit mi to nebude.

3. Oceňuji že jsou tu mezi námi moderátoři kteří umí spravedlivě zvážit závažnost situace a nehledí na žebříček hráče nebo kolik přispěl postu, konečně byl Zohan spravedlivě oceněn a umlčen, je od něho nehorázné jak na každého útočí a hledá komplikace kde se dá, konečně vyšla pravda na světlo

4. ZOHAN

ZOHAN User

KrutýAnděl,???? Umlčen? iksdeeee:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

vulgarita-ve-finále tohle ocenil(a).
  5. Sám jsi to tu psal, a kdyby ses tak blbě nedohadoval nikdo o tom vědět nemusel:rolleyes:

6. ZOHAN

ZOHAN User

Minerva,???? Můžete mi prosím mě nezkušenému hráči této hry vysvětlit pojem ''vzájemná interakce'' a jak běžný hráč pozná podle nicku na foru nick hráče ve hře a vlastně jak bezpečně zjistí , s kým si vlastně píše?
    Předce nechceme porušovat nastavená přísná pravidla ne? #LOGICKY:)

7. Překladem slova interakce zjistíme že je: vzájemné působení dvou nebo více činitelů, potom ovšem použití slovního spojení "vzájemná interakce" nedává význam, podobně jako nejlepší optimální řešení, protože samo optimální je také nejlepší.
    Ke druhé otázce, nezkušenému hráči. Nik nebo tag ve hře se nemusí shodovat s nikem na fóru, mě to na G2 nepustí ten kříž, ale na global mi tam spadl z fóra a mám ho. Osobně jsem si dříve měnil nik kvůli klanu. Jinak nik je tu proto, aby jsi byl anonymní, dá se co 48 hodin měnit, myslím, a cílem je, abys nevěděl, s kým si píšeš, mimo svůj klan, kde si to můžeš zkontrolovat, také u přátel. A abys neviděl lítat botaře pod pravými tagy, co pak běžně používají a říkají, to jsem nebyl já.

Naposledy upraveno: 21/8/21
  8. Vibe

Vibe Team Leader Team Darkorbit

Na podpoře jsi vysvětlení tvé blokace již dostal. Další zprávy na toto téma budu brát, jako spam a spam je "LOGICKY" porušení pravidel.

S pozdravem,

9. ZOHAN

ZOHAN User

Minervo? V jiném tématu jsi napsala toto: #21
    Jen se zeptám, kam měla hráčská komunita tohoto hráče odeslat?

A dále tam píšeš, že jsem negativní? Když se podívám kousek zpátky do minulosti, tak třeba budu brát letošní a minulý rok, tak cokoliv jsem na ''podporu hry'' nahlásil, tak BP do dnešního dne nic k mé spokojenosti prokazatelně nevyřešil?

Třeba konkrétní případ v poslední době? Bouchnu v bráně eternal a opakovaně nedostanu odměnu na konci brány díky serverovému lagu? Hráč to nahlásí na podporu, tam mu vyškolení pracovníci odpoví, že bohužel nemůžeme a posíláme to dál a dál se nic neděje?

Co má hráč potom dělat, když prokazatelně BP nic nedělá a hráč má být potom pozitivně naladěn?
    A do týdne se ticket bez vyřešení problému automaticky uzavře a hotovo popel?
    Jak si tento postup může hráč kontrolovat, když nikde nevidí nějaký seznam nahlášených problémů?
    To mám bezmezně věřit pracovníkům, že můj problém řeší?
    Hm. Ani jediný problém k dnešnímu dni nevyřešili? Takže se nediv, že jsem takový, jaký jsem.

P.S. Jsem zvědav, jak moderátoři i admini pomohou hráči v té sekci chat a jak se mu ty klíče bitevní permanentky jako zázrakem díky BP objeví zase na účtu ještě do konce této akce?
    Samozřejmě předpokládám, že si hráč nevymýšlí a že ty klíče opravdu měl a že je nějakým způsobem nevyužil nebo neprodal nebo něco podobného?
    Máte možnost mě překvapit a dokázat mé osobě, že jste schopní řešit problémy hráčů a prokazatelně je i dotáhnout do zdárného konce a uspokojit nespokojené hráče?
    Potom vás budu velebit a né hanit?
    Berte to jako názor k zamyšlení a taky jako malou výzvu.:)

10. Minerva

Ahoj Zohane,
    brala a myslela jsem to tak, že z předešlých zkušeností, byl hráč od dalších a zkušenějších hráčů zde na foře poslán běžně do sekce CHAT. Jak sám víš, nelze pokrýt moderátory či adminy herní forum 24/7.
    Ano napsala jsem slovo negativní, tím bylo zase myšleno, že máš vůči nám předsudky a předpovídáš jaká bude naše odpověď nebo reakce.
    Navíc i když se mi to příčilo, musela jsem hráči několikrát odepsat jen stručně, nemohu si dovolit jeho problém rozvádět zde veřejně pro celou komunitu hráčů.
    Tento hráč byl poučen již na herním chatu, kam si má napsat s tím že bych jeho problém předala k dořešení TL i když předem vím, že já nebo TL by jej stejně odeslalo na herní podporu, ale také vím že bychom se mu věnovali.
    Sekce CHAT je jak víš, jen pro daného hráče který si tam napíše, bez komunity ostatních hráčů.
    Zohane, pak zde popisuješ zkušenosti ohledně herní podpory, ale od toho je zde TL, aby toto řešilo.
    Zohane, pokud máš připomínky na herní podporu, bude lepší, pokud napíšeš tam, než to zde dále rozvádět.

11. ZOHAN

ZOHAN User

Minerva,Hezky jsi to napsala. Jen ti uchází malá drobnost, že moderátoři i admini jsou také (někteří dokonce i ještě aktivní?) hráči, takže ty informace nezůstávají bohužel interní?
    Odesíláš mě na podporu, kde nemají pravomoce, oni za nic nemůžou, oni to jen nahlásili a nejmenovaný TL mi dokonce v tiketu doporučuje hrát jinou hru?
    Opravdu jsme rádi, že vás tu máme.:)
    P.S. Až mě kdokoliv z vás přesvědčí o mé nepravdě a vyřešíte jakýkoliv můj problém ve hře, tak potom o mě už nikdy neuslyšíte a budou vás hráči pouze jen a jen chválit.

12. Minerva

Zohane, já se omlouvám, ale já jsem CA a mám na starost chat a moderátory chatu, pak zde na foru zodpovídam za sekci CHAT.
    Herní podpora jde mimo mě. Já tam mohu nasměrovat hráče, kteří mají problémy a stále věřím, že jim naše herní podpora vždy pomůže.
    To co se děje na herní podpoře jak píšeš, tam jsou za to zodpovědní jiní, tak tě požádám a doporučím jim přímo napsat.

13. ZOHAN

ZOHAN User

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, proč byl můj příspěvek vymazán bez jakékoliv zpětné vazby?
    děkuji

14. Naposledy upraveno: 31/10/21
  15. -baghira2-

-baghira2- User

Vodafone-CZ Tohle jsem dnes četl na globál chatu GE2.
    screen: https://gyazo.com/817a9347e13c73bfc54ff755afd10f32

Minerva byl bychom velice vděčný, pokud by si skontrolovala historii chatu.
    Uráží a pomlouvá hráče. Tady je důkaz v předstihu. Promiň, že to dávam
    sem zde. Jenom mi jde o to, aby si o něm sami hráči udělali vlastní obraz.

16. ZOHAN

ZOHAN User

Minervo? Na co tu máte pravidla fora a této sekce?
    :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sdílet tuto stránku