mínus čest

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eda-), 22/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Eda-)

    Eda-) User

    Dobrý den mám dotaz ohledně mínus cti když se řežu z warem a náčelník mě úmyslně vyhodí z klanu tak aby war dostal minus čest je to proti pravidlům? nepřítel si neustále stěžuje že je to proti pravidlům ale jelikož sem důkladně pročítal VOP a tam nic takového není tak o tom silně pochybuji děkuji za odpoveď
     
  2. Korben

    Korben User

    Eda-) Tak ako sa to vezme. Ty a náčelník klanu využívate chybu v hre a to tým že BP práve kvôli tomu upravilo hru, že hráč môže opustiť klan len v blízkosti základne a preto praktický obaja využívate chybu v hre a tak keď budete mať postih, tak budete vedieť za čo to je.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Tipujem že narážaš na tému opouštění klanu v době war. Ono BP spravilo opatrenia aby sa to už nerobilo a ty si našiel spôsob ako to obísť, t.j. porušenie VOP. Vo VOP to treba hľadať ako bug či využívanie bugu.
     
  4. Eda-)

    Eda-) User

    takže dejme tomu že mě náčelník již nechce v klanu vyhodí mě ve chvíli kdy se řežu s warem a on dostane mínus tak to přeci není ničí chyba on nemůže vědět že se z nekým řežu neo se snad pletu?
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    teoreticky když se to stane jednou, náhodou, tak to asi bugusing nebude, ale jak jsi sám psal "nepřítel si neustále stěžuje že je to proti pravidlům" tak to náhodou asi nebylo ... takže pozor na to
     
  6. Korben

    Korben User

    Eda-) To sú už výhovorky v prípade udelenia trestu. ;)
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.