mínus uridium 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem aaalucka-pavel†, 22/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdarvim měl jsem ten samej problem jak aaalucka-pavel† že jsem se nalogoval 2 dny z5 a zjistil jsem že jsem v minusu z urkem ale pak jsem zapátral a chyba nebyla u bigpointu ale na straně PSC carty =) z nějakeho důvodu ani nevim jak se peníze odečetli dorazilo urko pak urko zmizelo a na kartě na PSC jse opět objevili peníze =)) nechápu to ale je lepší si ty PSC nechávat =) jelikož aaalucka-pavel† si PSC neponechal je možne že zahodil plně nabitou PSC což je velice na prd =)) protože stouhle chybou která nastala nepočítal
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Zafod

    Zafod User

    Ty píšeš bludy. Koho myslíš že zajímají nějaké tvé zprávy co ti napsal jiný uživatel? Ví o tom prd, jen si hřeje polívčičku...
    Tady se ti někdo snaží pomoc, ale ty jedeš stále dokola to samé. Měl by jsi si uvědomit, že ti kluci moderátorský se snaží v dobré víře ti pomoci. Nic jiného za tím není. Jenže z toho co píšeš to vypadá , že se chceš dát na cestu mučedníka a to U vlastně ani nechceš. Promiň, já se ti taky snažil nějak poradit. Ty místo normální diskuze, vyvracení a zkoušení všeho co ti někdo poradí píšeš jak kolovrátek dokola to samé.
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  4. Drift1

    Drift1 User

    Zkrátka proběhlo vše tak jako jindy,koupil si přes PSC uridium,Bigpoint ti dodal uridium..nakonec ale systém u PSC vypověděl službu tak si vzal Bigpoint vše zpět...PSC ti poslala peníze zpět na ten ticket který si vyhodil tak je vše v pořádku..čiže..šup,prohrabat koš,popelnici ,skládku a hledat...já PSC nevyhazuji protože mi tam vždy nějaký,,fufník,, zustane...je to tak lepší než pak na FB psát,,nemáte někdo PSC se zustatkem?chybí mi 0,31 centu...prosím,,..to tam čtu stále.:D...takže není chyba jinde jen u článku před PC který se zbavil svých vlastních peněz nerozvázně.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Autor už písal na podporu hry.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.