Mise Preventivni úder

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem IIFE, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. IIFE

    IIFE User

    Mám problém se splnění jedne ze startovacích misí, konkretně je to mise Preventivni úder. V přehledu je jen napsano: "Odraz utok Devolarium". Zkousel jsem uz vsechno mozne, ale stale se mi to nepovedlo splnit, jelikož jsem nepochopil co mám přesně udělat. Doufám, že by mi s tím někdo tady mohl poradit. Díky
     
  2. Zkusil jsi nechat do sebe střílet devolarium, sám nestřílet a uletět? Nebo nechat do sebe střílet a pak ho sundat? Asi to bude chtít někoho chytřejšího.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tomas91

    Tomas91 User

    Po prijatí úkolu sa ti na domovskej mape tvojej firmy (1-1,2-1,3-1 podla firmy)približne v strede objaví galakticka brána do ktorej musíš skočiť a tam spravíš ten úkol.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  4. IIFE

    IIFE User

    Moc díky Tomas91
     
  5. Borat

    Borat User

    Budú ešte nejaké otázky?
     
  6. zetik

    zetik User

    Zdravím,měl bych dotaz ,jak se upgraduje štít pomocí Durania ?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pomocou duránia sa štít neupgraduje, ale pomocou urídia.
    Na to slúži hodina výhodných upgradov každý párny piatok od 19:00h do 20:00h.

    Ak chceš použiť duránium do štítu na to slúži ikonka fajka, vľavo hore v lište, priamo v hre.
    Volá sa to Zušľachťovanie a pod ním dva prepínania, to vpravo je Update. Ak máš dostatok
    duránia na palube, len si ho pridržíš myšou bez toho aby si ju pustil, a ťaháš to priamo do
    kolonky štítu. A to je všetko.

    Dúfam, že som Ti tým aspoň trochu pomohol. Volá sa to updatovanie, a nie upgradovanie. ;)

    EDIT: miki.no1 a to vari nie je jedno? Veď je to iba detail.
    Borat prepáč, ale jedno je iba koleso na fúriku. ;)

    V úlohe Mocenské Vákuum správne by malo byť "Updatuj štít s Duránium a Updatuj laser s Prometid"
    Rozhodne je v tom chyba. Rád by som Poprosil moderátorov o opravenie tak závažnej hrúbky.
    Potom to menej zdatných hráčov pletie a privádza do omylov, nakoľko updatovanie a upgradovanie
    sú dva odlišné pojmy
    .
     
    Naposledy upraveno: 22/4/17
  8. miki.no1

    miki.no1 User

    -baghira2- skorej ako zacnes mudrovat , precitaj si zadanie ulohy "Mocenske Vakuum" , je tam jasne napisane "Upgraduj stit s Duranium a Upgraduj laser s Prometid "a chod k ocnemu , kde tam vidis ikonku fajky ?? Ja tam vidim raketku so sipkou smerom hore :) .
     
  9. Borat

    Borat User

  10. zetik

    zetik User

    Díky za pomoc hodně mi to zmátlo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.