mise

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vitek1980, 11/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vitek1980

    vitek1980 User

    mám otazku ohledně ukolu : lynčovani
    tento ukol se me vymazal byl jsem nekde u konce zhruba 476/500 na upozorneni moda jsem reagoval na foru ale do dnešniho dne není ukol zpět jak jste tento problem řešili?Je to sice dlouho ale i tak jsem si to uvědomil děkuji za vyřešení
     
  2. Warden

    Warden User

    vitek1980: Pokud to řešil admin, tak tenkrát ten úkol nevraceli, ale automaticky dokončovali. To znamená, že jsi dostal za tento úkol standardní odměnu (bez vlivu boosterů, formací a pod.) Je ale otázka, zda se ti to po tak dlouhé době podaří dohledat v deníku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. vitek1980

    vitek1980 User

    no koukal jsem do nesplnenych ukolu a tam ten ukol mam tak nemuže byt splněny a ani obdržena odmena problem je že nehraji jen posílam seprom ale pokud by byl ukol adminem dokončen tak bych ho tam neviděl co s tim prosím nemuže na to nekdo kouknout klidně se lognite a kouknite? děkuji
     
  4. Warden

    Warden User

    vitek1980: Ahoj, pokud máš úkol v nedokončených, potom ten úkol nemáš dokončen. Tenkrát bylo nutno požádat o ruční dokončení úkolu na podpoře. Bohužel již od té doby uplynulo více měsíců a netuším, zda na to mají ještě pověření. Můžeš to ale zkusit a na podporu napsat a požádat o dokončení úkolu. Více ti tady na fóru nepomůžeme. Máš k tomu ještě nějaký dotaz?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Autor se již delší dobu neozval, pro neaktivitu uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.