Misie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **Ŧire_ŘΣX**, 2/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte všetci,
    neviem čo sa zase deje s touto hrou... Dneska som dokončil jednu úlohu (
    02.05.2014 - 09:49[​IMG]Úspešne si ukončil misiu "Právo silnejšieho"!
    ), dokončil som ju na 5-3 a zatiaľ bolo všetko OK.... Dal som log out a zmenil hangár na domovskú mapu. Keď som otvoril hracie okno vidím, že tá misia je tam späť!! V podstate všetko čo som dneska na nej urobil sa vrátilo. Tak som si povedal, že no dobre idem to skúsiť ešte raz.... No zase po Log out sa všetko vrátilo späť... OMG, Neviem, či to nejako nesúvisí s tým, že sa skončil boj o vplyv a zase nejaké poruchy sa objavili :) Prosím poraďte, čo mám robiť aby som nemusel ten quest zase robiť furt dokola. Či ho môžem zrušiť alebo čo. VĎAKA
     
  2. Mna sa toto este nestalo, ale asi pred troma rokmi sa mi stalo nieco opacne, akonahle som prijal ulohu, splnila sa. Tento lag trval len asi 30 sekund, no bol. Ty si moholzazit ieco podobne, no nie som si isty.
     
  3. Korben

    Korben User

  4. ale uz nie, uz sa to vyriesilo.... :) Som to skusil este raz urobit a uz je to v poho... aj tak vdaka za snahu korben :D
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    V tom prípade považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.