Mizeni lodi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem EnZet, 13/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. EnZet

    EnZet User

    Uz nekolikrat se mi stalo ze dohanim lod, kterou chci sestrelit a ona najednou z niceho nic zmizi z mapy, pritom jsem kousek od ni (spearhead to neni, ani u portu neni blizko, ani emp, protoze oni zmizi z mapy, ani tecka po nich nezbyde).. Driv se mi stavalo, ze kdyz jsem dal logout, tak sem se mohl odlognout i za letu, to je ono? Ted se mi stalo, ze jsem lod strelil, ta mi kousek odjela, dohanel jsem ji a za cca 7vterin zmizela z mapy.. logout by mel byt nemozny nejakou dobu kdzy jste pod utokem, nebo ne? Neco jako je to na PvP mapach kdyz se chcete portnout.. Aspon by se to tak melo udelat kdyz ten logout nelze opravit, aby toho lidi nevyuzivali, protoze posledni dobou se mi to stava hodne casto ze toho nekdo vyuziva..
     
  2. Korben

    Korben User

  3. EnZet

    EnZet User

    flash a tyhle veci s tim nemaji nic spolecneho.. kdyz se mi to stava jen u nekoho a jeden co to dela to dela pravidelne a vzdy kdyz po nem jdu.. Bude to ten logout za letu asi.. driv jsem to taky mohl delat, ted uz mi to nejde ale..

    Je to spis nahlaseni bugu na opravu.. ten kdo ma premium a muze se odlognout za letu za 5sec. toho muze hodne vyuzivat..
     
  4. a chlapče o skokovém CPU jsi ještě neslyšel?
     
  5. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCK.

    Za zmazanie témy do ktorej už napísal moderátor , udelený ban na fórum.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.