Chyby Miznucé kargoboxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 5/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Čauko, už sa mi dnes asi päťkrát stalo to, že som zničil nejaké NPC ale nič z neho nepadlo. Ani cargo-box ani zelená debňa... nič. Chyba hry, alebo zas ste dali loot na %?
     
  2. coolmen

    coolmen User

    Ano je to chyba me se to stalo dvakrat z boss mordona.Me je to jedno ale treba to nekdo zbira tak ho to nastve no.Jestli nas je více tak napiste at se to proveří.
     
  3. Občas se to někdy stane . Neříkám a ani nevím , jestli se chyba u mě nebo někde se zobrazením , ale většinou co se mi to stává , tak na spodních mapách . Na horních vždy vypadne vše ze všeho .
     
  4. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Z Annihilatora skoro z každého zostrelu sa stratí, vôbec sa nezobrazí.
     
  5. PaiMei

    PaiMei User

    Mám také zkušenosti hlavně z pirátských map. Ale to procento, kdy se tak stane je tak mizivé, že jsem to sice zaregistroval, ale nijak zvlášť neřešil (když děláš 750 anihilátorů, je ti to jedno :) ).
    Ale chápu, že pro začínajícího hráče, pro kterého je box nedílnou součástí vydělávání kreditů, to může být velmi nepříjemné, pokud se to stává často.

    edit...
    CZ3
    ID162791353
    5-2, a nejsem si jistý, ale i 1-4 na boss sibelonech
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
  6. Musím tedy říct , že z 5 UberKristalonu co jsme teď sundali , vypadl jeden box .
     
    Earthquake tohle ocenil(a).
  7. Včera se mi to hodně stávalo na CZ1 u Annihilátorů, dříve jsem to nepozorovala.
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Zkoušeli jste sbírat Petkou? Možná je to jen zobrazovací chyba ve hře. Box padne, ale nevidíte ho.
     
  9. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Ani petka ho nezoberie. Mám pocit, že sa to stane vtedy, keď by mala padnuť zelená bedňa, lebo dnes som dal asi 50 annihilatorov a žiadna bedňa.
     
  10. Earthquake

    Earthquake User

    Určite to nie je chyba mojim zobrazením, ako vidíš ľudia tu píšu tiež, že im to mizne. Mne osobne to zo 50NPC zmizlo asi 10-15 a dosť ma to štve, kedže idem dražiť Aegisu. Uvidíme čo na to odpovie Bigpoint.
     
  11. Teď se mi to stává i u jiných npc, takže to vypadá, že na mapě či druhu npc nezáleží. Pet to nesebere, box prostě neni.
     
  12. Korben

    Korben User

    Jediná hráčka tu napísala server , nikto viac. Ani mapa , ani server, ani ID a téma v obecných otázkach. :rolleyes:

    Tak že sa autora pýtam, či chce diskutovať, alebo riešiť technický problém v hre ?
     
  13. Earthquake

    Earthquake User

    Server: GE3
    Mapa: Zatiaľ na 4-5, 1-7
    ID: 56649940
     
  14. Presne tak, nepadaji cargoboxy.

    CZ1, na 1-7 z mk, mi nepadl za hodinu tak 5x.
     
  15. 555m555

    555m555 User

    stává se to a to přesně od restartu který proběhl tuším včera kolem poledne cca
    pet také nesebere nic,mám dojem že to ovšem není mizející cargo nýbrž mizející zelená bedna
    CZ3 [​IMG]163510558
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Uz to tu niekto spominal davnejsie a tusim by to skutocne mala byt bedna a nie cargo box, preto sa to stane len obcas a to prave vtedy ked ma padnut z NPC zelena bedna.
     
  17. 555m555

    555m555 User

    přesně,ja sundal stovky npc od toho restartu a je fakt že zelená bedna z nic h snad nevypadla
     
  18. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    doteraz som to nezaregistroval takze myslim ze je to novsia chyba, stava sa mi to tak v 1/20 pripadov, skusal som aj cez pet zobrat a nic
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    S tímto problém se potkáván na různých mapách, včera 3-7, 3-5, 3-6 (na 3-6 box, ale spíše bedna z cubíka). Server CZ1, ID 99846037
     
  20. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj ted strilim vk a pri sestrelu se mi stane ze se neobeví boxy po sestreleni nechapu proc neni to u kazdeho ale tak cca kazde 4-5.diky za odpoved.[​IMG]67622488 hraju na cz-2... mam ten stejny problen.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.