Mobilní aplikace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GladiusCZ, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GladiusCZ

    GladiusCZ User

    Proč není i mobilní aplikace této hry? Myslím že by většina hráču s tím souhlasilo ne?
     
  2. PaiMei

    PaiMei User

    Raději si ani nepředstavuju, jak by vypadal souboj s jiným hráčem :).
     
  3. GladiusCZ

    GladiusCZ User

    Já si myslím že by to tak hrozné nebylo kdyby se to nějak zpracovalo :)
     
  4. Korben

    Korben User

    GladiusCZ, Sú hry na PC a na mobil. Toto je hra na PC. ;)
     
  5. pecko

    pecko User

    ale aplikácia k loginu a na spracovanie skylabu by mohla byť :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Na čo potrebuješ aplikáciu na skylab? Veď hlavná stránka ide v mobile v pohode otvoriť.
     
  7. pecko

    pecko User

    viem ze sa to da, ale ak spustis herneho klienta, je tazsie predavat a sepromom dotovat laser :)
     
  8. Keď si nájdeš na mobile kvalitný flash player prehladač, tak ti pôjde aj hra ale pomali, ale na predávanie Promerka, na Aukcie či iné ako SB alebo GG to stačí....
     
  9. pecko

    pecko User

    a aký prehliadač máš na mysli? viem že flash player je platený, alebo niečo také
     
  10. kopanyi

    kopanyi User

    puffin browser skús
     
  11. Áno mal som na mysli Puffin ale je tam viac prehľiadoačov ale ten Puffin je najpeší, mám mobil šrot a funguje my to dobre :) :D
     
  12. Tak ja niekedy hram dark na tablete a ide mi to v pohode aj fighty som spravil, dokonca aj zety a betu som spravil na tablete (mal som rozbity pc).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.