Moderator/Admin

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Menyus, 20/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Menyus

    Menyus User

    Zdravím akože človek už nemôže slušne vyjadriť svoj názor na chate v hre ? toto čo sa mi stalo je na smiech, celý váš prístup mi príde ako by ste si riešili komplexi na banoch ktoré dávate hráčom, keď porovnám modov a adminov na iních BP hrách je tam aspoň vidieť kus snahy tunák nič iba ban body OT a podobne.. toto mi celkom jedno toto čo som napísal viem dávno už keď som začínal v roku 2009.. to teraz nehám tak. Napísal som v chate že jeden ,KLAN, su lami pretože najprv hráčov nehavajú nech poničia silných a potom keď majú čisto začinú ničiť slabších. Za toto som dostal kick-

    Administrátor ťa kickol! Urážky ostatních uživatelů se v našem chatu netolerují.

    ja sa pýtam, koho konkrátneho som urazil???!!!
    na tuto otázku prišla odpoveď
    Administrátor ti dal bann! Proti rozhodnutí moderátora není vhodné diskutovat veřejně. Porušení má za následek zablokováním přístupu na chat.

    To je sila toto.. uplne diskriminovanie.. to už človek nič nemôže napísať a ak ano ma hned ban + za tento prístup mám platiť do hry? no haha... ďakujem zase som si urobil o vás lepšu mienku :)

    PS: ano viem že tato téma pravdepodobne nepatrí do tejto sekcie takže spravte to čo robíte vždy + sa povyhražajte atd.. je mi to jedno na forku som stejnak raz za uhorský rok ale musel som to niekde napísať dufam že tu zas bude kopa zástancov a vlezprdelov ale musel som to niekde napísať aby som mal pokoj.
     
  2. Korben

    Korben User

    Menyus Prečítaj si pravidla pre chat a potom aj pre fórum.

    Uzavreté, LOCK.

    Edit: Za poslednú urážku , aj ked nie na konkrétnu osobu ti udeľujem body.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.