Zpetná vazba moderatory na chate.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], 28/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim chcel by som sa spytat na vas nazor na moderatorov na chate pretoze co sa za poslednu dobu deje na chate je naozaj moc.

    Po odchode starej moderatorskej "gardy" je to vazne niekde ;-)


    Dnes ak by sa chcel moderator pozret 28.8.16 od 12:30 do 12:48 co sa na chate dialo je zas len ukazka neprofesionalnosti ;-)... o_O
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  2. Malcolm

    Malcolm Guest

    Som natoľko profesionálny že s Vami rád pokecám na úkor Svojho voľného času a nervov. Ak sa Ti nepáči že na chat píšeme podaj si návrh na BP na zákaz písania pre moderátorov. Tému Ti však nechám odmknutú, nakoľko je podľa pravidiel a budem rád ak sem pribudne nejaký ten hráčsky názor.

    príspevok zmazaný, OT. žiadosť si podaj do sekie chat podľa pravidiel.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/8/16
  3. Zakazat nechcem nic ;-) ale len by som rad videl ci sa toto iste dialo aj za starej moderatorskej skupiny ;-)
     
  4. Malcolm

    Malcolm Guest

    za starej éry Bolo jedno pravidlo:
    Na stažnosti hráčov, že moderatori skoro vôbec na chate nekomunikujú bolo toto pravidlo zrušené pre skúsených moderátorov.
     
  5. Ale komunikacia nieje pisanie si o zbytocnostiach ale odpovedat hracom na dotazy atd ;-)
     
  6. Tebe vadí že moderátori diskutuju s ostatnými hráčmi ? Skôr ostatným hráčom vadí že ty tam píšeš a hádaš sa nonstop. Hrám na CZ2 a vidím každý deň ako zapáraš a ako ľudia píšu že radšej vypínajú chat lebo to nechcú čítať. Zato keď píše moderátor tak som hráča nevidel napísať vypínam chat lebo nechcem čítať čo moderátor píše.. Porozmýšľaj nad sebou čo robíš zle.. Jedine ty a pár jedincov rovnakej mentalnej úrovne máte problém na chatu.. Ďalších XY ľudí je v pohode.. porozmyšľaj kde je chyba
     
    Antré tohle ocenil(a).
  7. Diverge ? Ja sa hadam len ked niekto zacne ;-)) sam sa asi zo sebou nehadam vies ;-)) Inak ako sa volas v hre?
     
  8. Uplne presne si to vystihol. Niekto sa začne hadať a ty do toho okamžite musiš vopchať nos. Oni sa aj hadať medzičasom prestanu ale ty si ideš ďalej svoje.. To ako sa volam v hre ti može byť 5, nepotrebujem žeby si na mňa poslal tu skupinu jedincov rovnakej mentalnej urovne aby ma strielali 24/7 :) Akonahle dostaneš ban na chat, všetko funguje jak ma.. Sem tam ešte tvoja "crew" začne provokovať ale vačšinou prestanu a chat ide v pohode bez hadok dalej. Chcel si moj nazor, maš ho.
     
  9. Malcolm

    Malcolm Guest

    »đîvɛʀġɛɛ«® Poprosím ťa drž sa témy a nehádajte sa. Inak budem musieť tému uzamknúť.
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] Ak ti vadí komunikácia modov na chate, neviem prečo potom s nimi bežne komunikuješ, sranduješ a pod. Každý na chate je na tom inak, ja tam bežne dojdem s hráčmi pokecať a nikto zatiaľ problém nemal. Možno stačí menej provokácie, a potom sa prísť na fórum doháňať, ako je všetko zle ohľadom modov.

    Vodu kážeš a víno piješ. Kedže na jednej strane ti vadí ako sa tam moderátory vypisuju a pod. a na druhej strane nie raz som ťa tam videl s modmi rozprávať, srandovať a pod.

    Vyjadrenie na udalosť čo sa stalo si dostal. Najlepšie bude ak nikto z nás proti nikomu nebude mať tzv. "hard feelings" a ideme ďalej

    Osobne si nemyslím, že tu je niečo na diskutovanie, vyajdrenie máš, je po udalosti, a už od tejto témy neočakávam nič iné ako zbytočné post hunty. Ak niekto má sťažnosť na niektorého z modov, odporúčam sa obrátiť na podporu, kedže na fóre nemáme práva na to aby sme riešili inú časť hry.

    Verím, že obe strany sa chápu, a budú rešpektovať.

    Tému uzatváram
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.