Modul a ako s ním narábať

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .fATHERcФMЗTФK., 30/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, keď som splnil misiu že som vstúpil do klanu - a za odmenu mi to dalo Modul LTM-HR - ako s ním ďalej narábať ? - pretože si ho chcem nejako pozrieť (napr. ako zbrane) alebo upraviť a v hangári sa nenachádza, tak prosím o skorú odpoveď. Ďakujem
     
  2. .fATHERcФMЗTФK. tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  4. už chápem a dakujem za vsetky odpovede, admin - môžeš to tu uzavrieť
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -_-NtriX-_- Když zedituješ svůj post jak mám vědět že jsi něco doplnil? Na to mi upozornění nechodí. Navíc tě poprosím abys mi nehovořil do mojí práce, děkuji :) Autora poprosím aby svoje další případné otázky směřoval do příslušné diskuze:
    Diskuze k tématu:FAQ - Klanové Bitevní Stanice.
    Duplicita, LOCK!
     
    -_-NtriX-_- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, udelené body. Nevidím dôvod na to aby moderátor presúval túto tému a už vôbec nevidím dôvod aby si upozorňoval na to moderátora.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.