Chyby mohol by to niekto zmazať ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    9
    1. "Level Up" booster nabídka
    2. Obsidiánské bedny
    3. G-Surgeon v obchodě (omezený čas)
    4. G-Surgeon v obchodě (omezený čas)

    2x surgeon pripadne doplnit niečo ine čo tam má byť
     
  2. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Je to v kalendári na 9.11.2018.:( Podľa mňa to môže urobiť len BP a preto to treba napísať asi na podporu.
    Určite je to omyl.:oops:

    Poslal som to na podporu o 11.50 hodine dnes. Myslím, že to určite poriešia k spokojnosti hráčov aj firmy.
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Arya

    Arya User

    Septarzx, Je to jen omylem dvakrát zapsáno. Za upozornění děkujeme. ;)

    Pustatina2, Jejdanánku, proč jsi psal na podporu? :oops:o_O V tomto případě je to zbytečné.
     
    -baghira2- a Pustatina2 tohle ocenili.
  4. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Prepáč Arya, ale neviem to ináč odstrániť z kalendára na uvedený deň. Kalendár vyrába kto? BP alebo moderátor? Potom ak to robíte Vy (moderátori) tak sa Vám všetkým ospravedlňujem. Ale ja predpokladám, že táto hra je záležitosť BP a Vy ste sprostredkovatelia.:(

    Tak potom, ak vyrábate kalendár na mesiac, by ste mohli konečne začať robiť akcie nielen cez voľné dni ale aj cez týždeň a doobedu. Ak sa pozrieš do kalendára, tak gro akcií sa koná cez víkendy a sviatky. A tí hráči, čo vtedy nehrajú majú smolu. ŽE? Ale nezaškodilo by to trošku pomeniť a dať možnosť zahrať tie akcie aj cez týždeň.

    P.S. Pekný deň.:rolleyes:

    P.S.S.: Pekne 13.00 hodina a je to opravené.:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. jaritko

    jaritko User

    Pustatina2, o fórum a teda aj kalendár sa starajú moderátory. Takže ak ňom nájdeš chybu, stačí ich na to upozorniť tu. Čo sa týka akcií, tak tie ma na starosti priamo BP a moderatory ich do kalendára zapisujú podľa ich inštrukcií.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    a o víkendu nebude speciální odměna z bran a v neděli dvojnásobné odměny z bran dle kalendáře?
     
  7. Arya

    Arya User

    Pustatina2, netřeba abys z kalendáře něco odstraňoval. Stačí když na to upozorníš zde na foru. :) Není třeba ohledně tohoto psát na podporu. Ta má několik desítek tiketů denně, takže je zbytečné, aby řešila tyto drobnosti, když to můžeme dát do pořádku tady na foru.;) Jinak akce vymýšlí BP, my je pouze dáváme zde na forum a informujeme hráče.


    ZOHAN, ano, teď už je jisté, že tyto akce budou.

    Dotaz zodpovězen, téma tedy uzamykám a přeji všem hodně úspěchů ve hře. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.