Podpora Môj zabudnutý email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ..-=Hunter=-.., 5/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň , chcel by som sa spýtať čo mám robit keď som po dlhom čase začal hrať a zabudol som heslo od emailu ?

    je to velmi dolezite , myslim ze sem putovalo vela casu a penazi ...

    ake mate riesenie ?

    dakujem vopred .
     
  2. Ahoj jedno řešení mě napadá,pokud znáš email tak proč jednoduše si to heslo nezmenis jde to i když ho neznas :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. heslo od účtu poznám , len heslo od emailu som zabudol ..
     
  4. Řeč je o heslu k emailu pokud vím,nikoliv o hesle k účtu :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. a ako si zmením heslo bez emailu ? :)

    ak sa to dá tak môj problem je vyrieseny ..

    však to musím potvrdiť na emaile to zmenenie , lenze ja som heslo od emailu zabudol ..
    -----------------
    poradí m tu niekto ? :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/17
  6. Honzin

    Honzin User

    Říkáš že nemáš heslo k emailu změnit heslo k emailu a potom by měl jít vyřešit účet na DO.
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    ..-=Hunter=-.. Heslo od herního účtu bez potvrzení na e-mailu nezměníš. Pokud od e-mailu neznáš jen heslo, tak ho můžeš obnovit. To jsi zkoušel?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Honzin

    Honzin User

    Zlatá sítnice OkA
     
  9. ano skušal som všetko , potrebujem kontakt na podporu nech m to presmeruju ... alebo ja neviem vsak do toho uctu islo nie male peniaze ..
     
  10. Nepíš viacero prispevkov pod seba (použivaj tlačitko upraviť) ..-=Hunter=-.. ... A skús si požiadať o zabudnuté heslo emailu tam kde ho máš registrovaný.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    A konkrétně e-mail , jaký máš, tak ho znáš? Tento e-mail je ještě funkční? Pokud vím, tak existuje i podpora přes e-maily a tam se to dá taky řešit. Pokud je e-mail funkční, tak se dá heslo změnit, otázka zní, jakým způsobem jsi ho měl zabezpečený? Jak a s čím byl propojen a kontrolní otázky třeba?
    Dále třeba, pokud byl e-mail provozovatelem zrušen, zkus si založit ten samý e-mail u stejného poskytovatele.
    Pokud neznáš konkrétně, tak klikni sem:
    https://ctrlv.cz/lnSn
    a potom klikni sem a zjistíš, který e.mail máš přiřazen k účtu
    https://ctrlv.cz/SDkO a napravo je tvůj e-mail k účtu.
     
  12. no email som si zakladal uz davno neapamtam si ako som ho zabezpecoval .... a ja som full vsetko takze hlavne preto chcem mat istotu :DDD ...

    dporucujete spamovat forum ?? :))
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    ..-=Hunter=-.. Pamatovat si údaje k e-mailu, na který máš účet registrovaný, je přece základ. Nikdo ti jen tak e-mail nevymění, ani podpora ne. Obávám se, že s tímto ti tady nikdo nepomůže. Doporučuju řešit to tam, kde jsi e-mail založil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Warden

    Warden User

    ..-=Hunter=-..: Pokud u daného emailu klikneš na odkaz "Zapomenuté heslo" pak se většinou dostaneš do průvodce, který ti napoví jaké máš možnosti. Nejde o to, zda si něco pamatuješ, ale o to, zda jsi to již vyzkoušel.

    Spamovat fórum, aby ti podpora převedla herní účet na jiný email, je zbytečné. Email je bezpečnostní prvek k tvému hernímu účtu. Představ si, že by někdo napsal na fórum, že chce tvůj účet převést na jiný email a podpora by mu vyhověla, to by se ti asi nelíbilo viď? Musíš tedy napřít síly na získání přístupu ke svému emailu. To je ta správná cesta.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. jan42

    jan42 User

    Muzu se zeptat kdyby sem zapomněl email na krerý mám ucet registrovany šlo by udelat to že by mi někdo z podpory poslal ten email ?
    Případně ještě otázka , když sem se na email dlouho nepřihlásil a zrušil se mi tak to mam udělat jak ? mam založit uplně stejný a bude to fungovat ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    jan42: Na hlavní stránce klikni na ozubené kolečko:

    [​IMG]

    a potom na:

    [​IMG]

    a uvidíš email, na který máš herní účet zaregistrován.


    P.S: Pokud byl tvůj email zrušen, založi si jej znovu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. jan42

    jan42 User

    A co když na ten učet není přístup ? zapomenuté heslo a neví email ? nebo spíš email je zrušen
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Jane na ten email se můžeš znovu přihlásit a tím se obnoví tedy pokud znáš od něj heslo :D tzn. že nemusíš zakládat znovu ten samý :)
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Callisto

    Callisto User

    Ahoj ..-=Hunter=-..,

    Problém je vyřešen? Můžu uzamknout?

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. jan42

    jan42 User

    Hele, mám učet kde nevím heslo a zároveň nevím na jaký email to je :/ šlo by že by mi podle nicku podpora zjistila pouze email na který je tento učet založený ? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.