Montaz a drazba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ...odyssea..., 27/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,

    mam mensiu otazku. Do aukcie som dal v pondelok 1 000 000 000 kreditov na dizajn diminisher. Dnes som vsak pozbieral par boxov a uz si ho mozem v montazi vyrobit aj sam. Ak si ho teda vyrobit, tak sa mi kredity z aukcie automaticky vratia alebo ako to je? Pretoze nerad by som minul miliardu kreditov len tak na zbytocnost, ktoru si mozem vyrobit :)

    Dakujem
     
  2. Hmmmm... tak som si teda zmontoval toho Dimika ale kredity su stale v aukcii. Co teraz? :D Fakt nechcem stratit miliardu kreditov :(
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jedine ak by si skúsil poprosiť niekoho, aby Ti tú Tvoju ponuku prehodil. To je jediný spôsob.
    Ale musíš jednať rýchlo, pokým tá aukcia ešte trvá.
    Na diminishera pokým viem, končí s úderom dnešnej polnoci. Teda už len 11 hodín.

    EDIT:

    Hlúposť?
    Vysvetli mi Prosím Ťa, ako Ti môže podpora stornovať kredity z aukcie.
    Pokým viem, oni tam od toho nie sú. Skôr je hlúposťou to žiadať od podpory.
    Akoby Ti nestačil skylab a predaj proméria.
    A po druhé, to čo od nich žiadaš; až také jednoduché nie je.

    A to čo radím, nie je hlúposť. Ak Ti spoluhráč prehodí Tvoju ponuku na diminishera;
    kredity sa Ti obratom vrátia. Tak aukcia totiž funguje. Už to nie je tak ako kedysi,
    že kredity prepadnú. Po prehodení sumy sa vracajú. Tak to je.

    EDIT 2:

    Rozmýšľaj o tom, čo píšeš. Ty urobíš hlúposť, tým že dáš takú horibilnú sumu na dimíka,
    potom si ho poskladáš z montáže a ešte požaduješ od podpory stornovanie Tvojej ponuky
    v aukcii. Keď toto nie je hlúposť, tak potom fakt už neviem, či od nej neexistuje ešte nejaká
    väčšia. Ale Ty to ešte prekrútiš tak, že je hlúposťou dobre mierená rada. Miesto toho, aby Ti
    to niekto prehodil. To si už tomu fakt nasadil "korunovaný zlatý punc!"

    Ideálne by bolo, keby si sa z toho poučil a vyrábal si zo skylabu ďalšie kredity,
    ktoré využiješ na ďalší týždeň. - Fakt už nemám viac slov k tomu.

    Btw. Podporu by si mohol do toho zatiahnúť len vtedy; keby sa fakt nikto ochotný (z Tvojho servera kde hraješ), na to nenašiel.
    Do polnoci máš na to ešte čas. A silne pochybujem o tom, že by tú Tvoju ponuku podpora stornovala; určite majú aj iné prípady
    a starostí, než len práve toto. Určite sú s inými prípadmi zaťažení viac, než by mali byť. Kiež by mali všetci takéto starosti tohto typu.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/16
  4. No to je hlupost co hovoris. Napisal som uz na podporu a oni s tym urcite nieco spravia. Idealne este dnes aby som si mohol vydrazit iny dizajn :)
     
  5. Borat

    Borat User

    ...odyssea... akurát dostaneš kompenzáciu za duplicitny dizajn (10 000 uridia). No, ale pokiaľ si napísal na podporu tak uvidíš ako sa to tam vyrieši :)

    Budú ešte nejaké otázky k tomu? :)
     
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  6. Tak nakoniec sa stala zaujímavá vec :D V histórii píše, že som dražbu vyhral, ale kredity sa mi vrátili. Takže všetko je v poriadku.
     
  7. Borat

    Borat User

    Tak potom si mal šťastie ;)

    Považujem to teda za vyriešené.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.