Montáž poslední iris

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MaonTH, 20/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MaonTH

    MaonTH User

    Čus lidi dnes jsem si v montaži chtěl sestavit posledni iris (8) ale při vytvaření se čas sekl na 0:00 a nemužu tak iris vyzvednout
    Zkoušel jsem dat relog ( nepomohlo)
    Vymazat Cooki (nepomhlo)
    Vymazat udaje z prohližeče přes ccleaner ( nepomohlo)
    Zkusil jsem jinej prohížeč (nepomohlo)

    Díky za odpovedí :)
     
  2. 1980milan

    1980milan User

    napíš na podporu tam ti to opravia
     
  3. Korben

    Korben User

    1980milan, Nikdy nikoho neposielaj na podporu. Túto výsadu má len moderátor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. 1980milan

    1980milan User

    ok nevedel som len som mal podobný problém ako hrač len s muníciou tak som chcel poradiť
     
  5. Korben

    Korben User

    To je v poriadku. :) Len v budúcnosti to nerob.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. odhad kolko budem čakať kým mi odpíšu z podpory mám rovnaký problém ako MaonTH
    ---------------------------------------------------------
    a ešte pre info len ja mam zasekany celý darkorbit alebo padá globálna európa 1 ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/8/17
  7. MaonTH

    MaonTH User

    a odpovi mě nekdo na to na co jsme se ptal ? :D
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korbic, ja se na nic neptal, jen jsem ocenoval ;) :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Ja sa len pýtam že približne akú dobu trvá kým mi odpovedajú z podpory
     
  11. Korben

    Korben User

    Majú na to 48 hodín.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. V poriadku. Ďakujem

    Mal by som ešte otázku neviete náhodou čo sa deje z Globalnou európou 1 ? už od rána sa nedá pripojiť poriadne na server
     
    Naposledy upraveno: 20/8/17
  13. Korben

    Korben User

    Toš , nejak to tam blbne. Uvidíme či k tomu niečo povedia chalani, keď prídu zajtra do práce. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Mal by som ešte otázku ohladom toho že na mail mi prišla správa od supportu kde bolo napísané že pokial sa mi neodbuguje výroba irisky do ranného reštartu tak im mám odpovedať na ticket ktorý mi poslali správu ale neviem či im mám odpovedať iba cez email normálne alebo musím nejako špecialne zase cez stránku podpory vedel by mi niekto poradiť aby som nečakal zbytočne ?
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    **H€AD☼$H☼T** pokud jim máš odpovědět na ticket, tak piš normálně do meilu. Kdybys měl založit nový ticket, tak musíš zase přes stránku podpory.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  16. Korben

    Korben User

    Len odpovedaj na email. Na odpoveď si musíš počkať.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  17. Aha v poriadku ďakujem
     
  18. Tiež si neviem vyzdvyhnút klúče z montáži. Skúšala som všetko ,no zatial nič. A áno na podporu som tiež písala,žial sa to nedoriešilo ,pretože evidujú problém. Čiže treba čakat :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. zaujímalo by ma že čo sa deje z GE 1 keďže už druhý deň presnejšie od okolo 2 - 3 rána nedele a teraz zase začínajú lagovať všetky mapy okrem PvP
     
  20. Korben

    Korben User

    Pokiaľ je problém nahlásený, tak je potrebné počkať. Je to problém viac hráčov a tak sa to budú snažiť opraviť systémovo. Pokiaľ by to neišlo, tak potom dostaneme odozvu, aby sa to pripadne kompenzovalo ručne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.