Montážní linka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 1skywolker1, 26/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    nedávno jsem se vrátil ke hře,kterou jsem víc jak rok nehrál a všiml jsem si,že od té doby proběhla řada změn.Jednou z nich je i montážní linka,ve které se dá vyrobit hafo věcí,nějakými základními komponenty počínaje přes různé nové zbraně až designama na lodě či letouny konče.Většina těch věci se vyrábí z určitých základních součástek a ty zase z jistých nových surovin,které ve hře dříve nebyly.Kde bych je měl hledat,z jakých NPC padají a s jakou četností?

    Děkuji za odpověď a přeji hezký den
     
  2. Borat

    Borat User

  3. CHEESO

    CHEESO User

    Zdravím tiež som to začal hrať po vyše troch rokoch, niečo o montáži som sa dozvedel cez už zverejnenú diskusiu. Ale nikde som sa nedočítal z čoho všetkého mi tie suroviny do montáže môžu vypadnúť, lebo link na faq k montáži je asi chybný bo som ho už skúsil otvoriť a stále mi píše "
    DarkOrbit CS & SK - Chyba

    Pro zobrazení této stránky nebo provedení této akce nemáš potřebná oprávnění."
     
  4. FAQ se předělávají, až to budou mít moderátoři a administrátoři hotové, hned to zveřejní. Je hodně novinek, které je nutno do FAQ přidávat, a asi je lepší, když to udělají z jedné vody načisto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jupiter33

    Jupiter33 User

    To je různé Borat už ti dal odkaz- tak třeba ze saimonu padá scarp, nebo s lordakie padá mucosium atd... ale ne pořád a ve stejném intervalu- je to náhodné
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zazar13

    Zazar13 User

    pomooooc zmizelo mi vsechno zbozi z montazni linky??? jeste jsem nic nevyrobil a ted koukam veskery srot a spol je fuc???
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Je len jedno vysvetlenie, ak si tie suroviny Ty sám neminul; tak sa Ti dostal na účet niekto cudzí a ten Ti zanechal tú spúšť.
    Skontroluj si aj ostatné predmety či Ti náhodou nechýbajú, lf3, štíty, pohony, formácie, stíhačky a podobne. ;)

    A začni si zabezpečovať svoj účet. S nikým sa nedeliť. Zaisti si ho vlastným mailom v nastaveniach na hlavnej stránke.
    Ozubené koliesko koliesko vpravo hore, volá sa to Centrum účtu.

    Heslo musí byť silné, najlepšia je kombinácia písmen, číslic a symbolov. Nezabudni si ho niekde zapísať.
    Do mailu, rozhodne Nie.
     
    Naposledy upraveno: 7/6/17
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  8. kde je montážní linka?
     
  9. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.