Motýl nebo diamant ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem loputa97, 19/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Motýl nebo diamant ?

  1. Motýl

    50.0%
  2. Diamant

    16.7%
  3. Jinou formaci

    33.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. loputa97

    loputa97 User

    Ahoj všichni,
    mám otázku, mám si koupit motýl nebo Dia ? Mám 2 lf3, 23 lf3 8 iris (Apis stavím), asi 7 BO2 ... :) Potřebuji formu na lov, NPC, do Zety apod. Mám aegis, 17 lvl a stejně v dohledné době koupím i tu druhou, popř. pište další návrhy na formace ... ;-)
    --------
    * 2 lf4
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/14
  2. Při 7x B2 motýl. Až budeš mít 500 000 štítů, diamant. Dnes srdce.

    =Marvin= díky
     
    Naposledy upraveno: 19/12/14
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  4. Vzhledem k tvé výbavě bych ti doporučil radši diamant. Přece jen potřebuješ ještě vydělávat, ne lovit (kvůli výbavě). Aegis má dobré schopnosti na dobíjení života, ale na štíty už nic moc, takže dobíjení štítů (přes diamant) se ti bude hodit. Ale taky se teď zaměř na aukci elitních štítů ;)
     
  5. loputa97

    loputa97 User

    Jojo, jsem na mobilu, moc mi nejde, omlouvám se ... :) Jinak příspěvek od Cruenty Ultionem jsem moc nepochopil, to je srdce nebo motýl ? ;-)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    loputa97 motyl sa ti nehodi na lov, mas prilis slabu vybavu, ten teraz nekupuj

    na zaciatok by som poradil srdce, je univerzalne a ma dobre bonusy

    diamant nieje zly ale znizuje 30% HP, nemas este silne stity a budes lahky terc

    v buducnu su vsetky formcie dolezite ale teraz by som bral srdce a na diamant a motyl pockal az budes silnejsi
     
    loputa97 tohle ocenil(a).
  7. loputa97

    loputa97 User

    Dobře, popřemýšlím nad srdcem nebo motýlem, ty štíty dražím ... :) Hlavně sháním formaci kvůli Zetě, tam jsem slyšel, že je nejlepší motýl, je to pravda ? Jinak, na aegisovi už mám o 5 laserů méně, myslím, že dalších 5% DMG dolů se srdcem by taky dobrý moc nebylo :D Takže motýl nebo srdce ?
     
  8. Foяmi

    Foяmi User

    Ono celkově skoro na všechny brány je nejlepší motýl, tak že pokud chceš formaci na brány, kup motýla.
    Jinak na normální lítání po mapách (boxíkování, palladkování a případně i lovení) bych volil srdce.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    loputa97 motyl je v zete velmi ucinny a usetri hodne casu i munice, nicmene bez stitu jsi dost zranitelny, musis umet dobre tocit, popripade tahat NPC tak aby te netrefovaly. Osobne si Diamant chvalim, ale potrebujes k tomu, jak uz bylo napsano, nejaky zaklad ve stitech, coz ty jeste nemas. Jestli tedy chces formaci, nejlepsi volba na zacatek by bylo Srdce, 20% vice HP a 10% stitu je super, a pri standartnim kolisani DMG tech 5% neni tak moc.
     
  10. -xghost-

    -xghost- User

    loputa97: Se Zetou jsi slyšel správně - tam NPC umírají i normálně (bez formace) ještě se štítem - buď mají málo HP a hodně štítu, nebo špatně absorpční štít, každopádně výsledek je stený - zde se motýl vyplatí hodně.

    Alpha, Beta, Gamma - tam jsou normální NPC - těm dochází štít mnohem dříve než HP, tutdíž to na motýla moc výhodně nevypadá. Pokud tam ale hodně používáš PETa - kamikaze - tak potom má celá ta skupina NPC ubráno a než dostřílíš prvních pár kusů - ostatní si štít doplní - to se pak motýl vyplatí i zde.

    Jinak s výbavou, co jsi napsal bych ještě s formacemi počkal, než budeš FE (full elite). Výbava je důležitější.
     
  11. loputa97

    loputa97 User

    Tak díky všem za příspěvky, asi koupím motýl, odlítám pár zet, a koupím si srdce na boxy ... :) Jinak otázky byly myslím zodpovězeny, můžete uzavřít.
     
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.