Môžete sa oto postarať!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RomanQo, 12/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RomanQo

    RomanQo User

    Ano je mi to tu už trápne písat ... ale admini alebo tak nejak ... skúste ísť na GE2 a skuste ho predrazit ... keď ho predražite kludne vam dam hoci čo .. Kdo by mu sponzoroval skylab ... a nelockuj tie témy ked aj ja chcem k tomu niečo napisať ... Myslíte si ze sa dá akože hrať ? ... keď hentakých za dnes min 20 učtov čo dražia goliho ešte nikdo nepredražil .. pozrite sa do ukončených ... je to uplne vydieť bože .. nezahovárajte ... to je teda fair play
     
  2. Korben

    Korben User

    Dostal si jasnú odpoveď , o nepoctivých hráčov sa stara systémová kontrola. My hráčov nekontrolujeme.
    Vlož sem link na profil jedného z hráčov.
     
  3. RomanQo

    RomanQo User

    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/14
  4. sтяapo

    sтяapo User

    po prve pises multipost ... po druhe je celkom pravda ze ma 0 hodin a drazi za veela totizto aj ja hrajem ge2 a viem za kolko sa drazi gol a za 0 hodin urcite nenahral a po tretie neboj sa zajtra bude mat ban taketo hacky sa rychlo systemovo zistia
     
  5. Korben

    Korben User

    No , tak neviem o čo sa máme postarať , hráč je v klane a s klanu dostal kredit. To že niekto nemôže predražiť hráča neznamená že ihneď musí podvádzať.
    Poriadne si prečítaj odkaz ktorý som ti dal v predchádzajúcej téme a nepíš viac príspevkov pod seba , ale použi možnosť UPRAVIŤ príspevok.
     
  6. RomanQo

    RomanQo User

    Tak to budem rád ked to zistia a zabanujú ich :)
    Veď dobre chápem jeden, pozri si do zadu tak 10-20 hodń ukončených dražieb ... kolko im teda museli rozdat ?... každý 0 hod nahraných a kdo mi im akože tie peniaze daroval ? ked to je ta 20 učtov ...
     
  7. sтяapo

    sтяapo User

    no ma pravdu korben ja som tiez isty cas robil pred nejakimi timi rokmi takto ze som si dal z klanu na ucet a vydrazil vybavu :D pravda vtedy sa vsetko o tych par nul menej drazilo
     
  8. Korben

    Korben User

    RomanQo nemienime a ani tu nebudeme kontrolovať hráčov len na základe toho že ty nemôžeš vydražiť za 2,5 mega kreditov loď goliath, táto loď sa dražievala minimálne za 80 mega.
    Môžeš byť rád že sa ti kredity vrátia a ak chceš vydražiť , tak si naspor viac.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.