Návrhy Možnost rovnoměrného rozložení odměny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *×BossMentos×*, 25/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro tento návrh?

  1. Ano

    61.4%
  2. Ne

    38.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    *×BossMentos×* já myslím že aktuální rozložení je v pořádku. Nicméně pokud bych už diskutoval o tvém návrhu, tak nesouhlasím s tím že by tu možnost měl velitel skupiny. Nezlob se ale aby velitel přisuzoval kolik komu připadne není fér. Bral bych třeba tlačítko zřeknutí se celé odměny, její části, či rovnoměrného rozdělení ve prospěch hráče (třeba Zafoda - a hned by to mohl udělat celý server :D).

    Jinak řečeno, neměl by to mít na starost jeden hráč, ale odsouhlasit to všichni členi skupiny.


    -HeJkO33- ale já vím, odměna se dělí dle lvl.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  2. baty77

    baty77 User

    Jo, návrh je dobrý, ale docela mě zarazil Tvůj první odstavec, kde jsem našel hned 3 CHYBY (ne ty, které vzniknou z nevzdělanosti autora, ale spíš takové ty ,,přespisovnělé" - jestli mi rozumíte). Každopádně by ta věta měla vypadat spíš takto:
    ,,Ahoj, tímto Vás všechny vítám u mého návrhu."
    Vím, že každý není lingvista a některé chyby se udělají z rostržitosti, ale tyto chyby byly udělány záměrně, jelikož si autor myslel, že takto to bude spisovně. - aspoň si myslím, že to tak je... Pakliže je to z nějakého jiného důvodu, např. vrozená porucha citu pro gramatiku, tzv. dysgrafie, nebo jakákoliv jiná porucha, tak se omlouvám za rýpání do vosího úlu. Jinak návrh je dobrý a hodí se např. když skupinka dělá cubikony. Akorát bych tam ještě přidal nějaké možnosti, např. dělení podle DMG nebo podle cti atd...

    -živý a zdravý vás nyní zdraví Baty77
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  3. ahoj baty77 jo dík to byla chyba jako ***** :D a asi jsem to nějak přehlédl :D
    jinak jsem nad tím přemýšlel jako ke kubovi, ice-m a invazi to bych asi ponechal,
    jelikož by to bylo víc rozumné a myslím, že hodně lidí co si tady stěžuje míří tímto směrem
     
  4. EnZet

    EnZet User

    to sice jo,ale jak dlouho to nekomu takhle delat vydrzi?:) za chvili prijde pud sobectvi a ve vetsine pripadech vykasles se na to kdyz ty z toho nic nemas :) taky asi proto tu ten navrh je z casti :) tak ci tak.. stejne ten kamarad se musi vypracovat sam..
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Návrh se mi líbí, ale souhlasím se ZAfodem. Odouhlasení by museli provést všichni členové skupiny. Tedy všichni by museli kliknout na rovnoměrné dělení, aby všem nová ikonka zářila. Pokud by odsouhlasení neprovedli všichni, dělení by mělo pracovat na původním principu. Jinak by hrozilo zneužívání této možnosti některými hráči.

    Hlasovat tedy nebudu, neb by tam musela být možnost "Ano s úpravou".
     
  6. Skôr by som bral len rovnomerné rozdelenie..
    Žiadne že podľa levelu/vypínať, prepínať ale pekné rovnomerné rozdelenie odmeny.
    Ak by sa malo zaviesť to čom napísal tak súhlasím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.