Multyúčet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Paradox~is~back, 15/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer chcel by som upozorniť na zdielanie spoločnej IP adresy (multyučet) hráčov ***WHITE-RABBIT*** (MMO) a *DonQuiote* (VRU) rabbit*11 (MMO) na týchto učtoch si posiela promerium, predáva ich a kredity dava do klanu kde neskôor vstúpi a pošle si ich na učet ***WHITE-RABBIT*** kedže ide o odlišné firmy žiadam preveriť tohto hráča a potrestať ho. Z podpory ma odporučili tu tak čakam na skoré vyjadrenie.
     
  2. RA-VY

    RA-VY User

    Jo jo to je pravda.
     
    Paradox~is~back tohle ocenil(a).
  3. Zafod

    Zafod User

    Pokud toto chceš řešit, je potřeba své tvrzení podložit nějakým důkazem. V opačném případě nemá tvé tvrzení žádnou váhu.
     
  4. Odtoho je predsa podpora a moderátori aby preverili ip a hráča ja som tu len na upozornenie podpory a moderátorov aby to preverili je to ich práca.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Ty si dobrej....já na tebe napráším že máš loď z vrakáče,nemáš STK na ni..Peta-10 si koupil na černým trhu...tvuj počítač má trhliny takže dochází k ubytku mlhoviny na mapě 5-3...dále minulý týden si leťel z oslavy na policejní APSce a samozřejmě na ní nemáš papíry....no..teď vážne
    1.-kde si přišel k takovému informačnímu nesmyslu?
    2.-kde máš dukazy?
    3.-od kdy se ,,multiučet,, píše s tvrdým ,,Y,,??..
    Nejdříve dokazuj a pak křič každý tu muže i na tebe naházet špínu a ani bych se nedivil kdyby ti kvuli tomuto smázly učet.:DD:
     
    »vojta« a Zafod tohle ocenili.
  6. 1. bol som s nim v klane a viem o tom
    2. podpora to preverí a posúdi
    3. každý človek sa nekedy pomýli
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Drift1 krásně napsáno ;).

    Paradox~is~back moderátora jsem dělal celkem dlouhou dobu a vím naprosto přesně co je a co není práce moderátora.

    Pokud máš důkazy, předlož je, na nějakém základě jsi přece k obvinění musel dojít. Pokud důkazy nemáš, jen kalíš vodu. Dovedeš si představit, jak by to vypadalo kdyby moderátoři se museli zabývat každým podobným nařčením?

    Btw: já osobně hraji ze 3 IP adres, co to dokazuje? Že mám ntb a mohu se připojit i v práci (tam mám k dispozici 2 IP). A když budu chtít jít do int. kavárny, můžu hrát i tam.

    Edit: odpověď na tvůj poslední post.
    1) tě vyhodil a tak mu to vracíš?
    2) ne, poslali tě sem.
    3) to ano.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Vec prvá, ono hráč nemôže mať viac účtov? Jedna IP sa nerovná jednému účtu, osobne mám 3 účty ;) Taktiež to platí naopak, viac IP na 1 účet ako píše Zafod, ktorého mimo iného zdravím :)

    Porušenie pravidiel tu vidím len v tom, že si vypomáha jedným účtom na obohatenie toho druhého, na to tu však nie sú dôkazy. Upozorním ešte na jednu chybu, moderátori spravujú fórum, t.j. my tu nič nepreveríme, preto je rozumnejšie napísať na podporu, samozrejme bez dôkazov je to úplne zbytočné.

    Paradox~is~back ty tu nebudeš nikomu rozkazovať či sem má písať alebo nie, post zmazaný a ak nedáš dôkazy uzavriem celú tému.
     
  9. kubino ... z podpory ma poslali na fórum mam sa vyjadriť tu tu som sa vyjadril a pravdepodobne si myslím že vy mate dať podnet na preverenie...a to bude negatívne ...
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Ako ti mám vysvetliť, že moderátor nemá ako a čo preveriť? Podpora ťa sem poslala preto, lebo máš len nejaký príbeh bez dôkazov a my máme od teba tie dôkazy vytiahnuť. Máš ich teda?
     
  11. kubino nepáči sa mi tvoje jednanie z podpory ma poslali na forum z fora na podporu asi budem jednať s nemeckou podporou ... dovi
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Moje jednanie je čisto nestranné, nepáči sa ti podľa mňa to, že si neskočím hneď na tvoju verziu a pýtam sa :)

    Týmto štýlom sa môžeš rozprávať s kamarátom alebo doma, so mnou nie, takže ak prídeš nabudúce riešiť problém tiež ti poviem "dovi" ;)

    Nič k riešeniu, LOCK

    PS: veľa šťastia v Nemecku

    Btw. ja som ťa priamo na podporu neposlal a ty si naopak ani v prvotnom poste neuviedol, že si tam už písal.
     
  13. Korben

    Korben User

    Paradox~is~back Zafod vie moc dobre o čom píše, to po prvé. Po druhé, nebudeš tu rozkazovať, kto tu môže písať a kto nie. Po tretie, my nebudeme a ani to nieje v našej moci aby sme preverovali niekoho IP adresy.
    Po ďalšie, Je mnoho hráčov ktorý hrajú na jednej IP adrese a to len preto lebo napríklad bývajú v obci , kde majú spoločnú IP adresu, prípadne sú v škole, v internetovej kaviarni a podobne.

    Nemáš nič , len to že sa chceš niekomu pomstiť a to je dosť málo.
    Mimochodom milujem ak zlodej kričí, chyťte zlodeja. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 15/2/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.