munice x2 - nakup za kredo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 24/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

nákup x2 za krédo

  1. ANO

    37.5%
  2. NE

    62.5%
  3. Zatím neřešit

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaroshot

    jaroshot User

    Ahoj,

    navrhuji nákup x2 za krédo. Pořizovací cena 50kreda/1kus (z 0,5U/1kus)

    Postupně budu dopracovávat tento první přispěvk.

    Poznámka - byla uz zmena na lf2, stíty b01. Vývoj je vývoj :eek:)

    Výhody - dopisuji podle diskuse


    Nevýhody - dopisuji podle diskuse
    - zbytečnost z důvodu nízké ceny

    Ostatní - eventuálně umístím dodatečné postřehy.
     
    Naposledy upraveno: 24/5/14
  2. X2 není zas tak drahá takže je to zbytečnost.
     
  3. jaroshot

    jaroshot User

    věřím, že budou mít se mnou trpělivost a zodpovědně budu dopisovat. nicméně je jasné oč jde ;) Od tebe beru tedy NE a nevýhoda, že je to moc levné. ok
     
  4. Ja som za tento nápad sa mi páči :D
     
  5. jaroshot

    jaroshot User

    ●$•¥•Я•¥•Џ•$● a v čem se ti to líbí?
     
  6. Spíše by mohli do prodeje navrátit sem tam X4 kterou odebrali.
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Nejsem ani pro x2 za kredity, ani x4 do obchodu.
    Pak by to bylo jednoduché.. Bych mohl každý den lovit.
     
  8. Páči sa mi to preto lebo v hre existuje 6 druhov laserovej munície - LCB-10, MCB-25, MCB-50, UCB-100, SAB-50, RSB-75 a prípadne ešte bonusová laserová munícia CBO-100. Ja osobne by som šiel aj do x3 pretože sa mi to zdá nevyvážené (so 6 druhov munície je 1 za KREDITY )

    Ďalšou vecou je to že niektorí majú na to aby si kupovali x2, napr. ja ledva našetrím cca 40-50k URI a x2 stojí 0,5. Keď si vypočítam že za 1-1,5 hod. vystrielam 20 až 40k x2 tak ma to víde okolo 20 000 URI a pre mňa to má naozaj hodnotu.




    Kenny zas mislíś len na seba menší hráči kôli tomu nebudú môcť kupovať za lacnejšie lebo vačší to budú mať lahké ..... ak to je tak tak nech to funguje za C len do levelu 20 aebo tak
     
    Naposledy upraveno: 24/5/14
  9. Kenny

    Kenny User

    Nemyslím na sebe - Ale chce to trošku logicky uvažovat :
    Kenny bude mít munici a k čemu bude x2 slabším hráčům, když se neubrání ?
    x2 je premiová munice, nechal bych jí za Uridium.
    Btw, na sebe nemyslím, rád pomáhám slabším hráčům..
    Nepiš více příspěvků pod sebe, používej upravit.
     
  10. Slabší hráč zabíja aj NPC nie ??? Tak tá munícia sa tam naozaj hodí. Po 2 - prvé brány kráčov sú ťažké a tam sa tá munícia hodí tiež ... aj v bráne im rád pomáhaš ??
     
  11. Kenny

    Kenny User

    Když jim pomohu s vybavením, tak si tu bránu udělá x1..
    Já si všechno tvrdě vybojoval, není důvod si nic ulehčovat.
     
  12. A je to tu zas ( ja to hrám už dlho a musel som hento a musel som tam to a prečo by to malo byť lahšie ) všetky veľké levely sú pobúrené a závidia tím malím keď príde niečo čo uľahčuje hru .....- takáto závisť je trápna a decká a bohužiaľ sa tu s nou stretávame často-..... to že do hry prichádza mesiac čo mesiac niečo čo trochu ztažuje podmienky tak na to sa žiadni veľký level neozve pretože tam nieje čo závidieť.
     
  13. Kenny

    Kenny User

    Ztěžuje podmínky ? Opravy flaxů jsou za kredity, opravy kreditových lodí sou také za kredity. Oprava lodi na základně je vždy zadarmo. Když sem začínal já, oprava na základně mě stála 500U. Pet ještě nebyl, ani formace nebyli.
    Já nezávidím, ale projevuji svůj názor.
    Jak sem řekl. x2 je premiová munice, tak si přeji aby tak zůstala.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Poprosím prečítať pravidlá s návrhmi.

    Btw. toto by viedlo k tomu, že každý kto bude mať krédo vymení x1 za x2. Ja NPC s x2 kosím už pomerne dlho, 2M na sklade takže neviem ani ako x1 vyzerá už.

    Nie je podľa pravidiel, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.