Návrhy munice z NPC v cargoboxech (ne v GG)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

munice z NPC v cargoboxech (ne v GG)

  1. ANO

    33.3%
  2. NE

    66.7%
  3. NEUTRAL

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaroshot

    jaroshot User

    Napadlo mne jak ulehcit nováčkům zasobu lepší munice a to za firemní vyhranou akcí nebo průběžné vedení ve firemní akci

    Tedy za sestrel NPC na hráčských mapách, nikoliv v GG. By byla v cargoboxu nějaká munice. Přesné rozdělení za jednotlive NPC a dobu trvání tohoto zisku doladime vecnou debatou.
    (Teoreticky je možná i kompenzační změna ve vyklikávání za GG - méně munky z ee a následný poměr by se dopřesnil na zcela alikvotní a to v případě, že by byl sběr plošný a stálý )

    Předbězne:
    bězné NPC - pouze zisk x1 munice - na VK 1000ks
    boss NPC - zisk x2 munice + sab 25% - na BVK 1000ks x2 + sab 250ks
    uber NPC - zisk x3 munice + sab 50% - UVK 1000ks x3 a sab 500ks
    _ _ _

    zisk x4 munice by nešel získat z žádného NPC
    Žádná změna by se rovněž nevztahovala na Cubikona a Batla - to by zustalo tak, jak tomu je. Žádné změny taky ve skupinovce.

    Sběr možný do kapacity muničního prostoru.

    Výhody:
    - zrychleni hry a pomoc slabším lodkám a víc aktivity na mapách.

    Nevýhody:
    - silní hráči co mají nasysleny miliony z toho mít nic nebudou a nepodpoří myšlenku z principu
    - slabší hráči se do debaty nezapojí z důvodu nízké zkušenosti s DO
    - programátoři chtějí na dovolenou a byl by to náročnější projekt
    - přesný výpočet přerozdělení na alikvotní poměr

    Dopad na hru
    Předpokládám více lidí na normalních mapách a větší herní pestrost a x3 už to štípe víc i od fleřaře a vic pomohou v době náletu. Pokud by se změnila i pravidla sestřelu na starých mapách jen do levelu 17., taky by to neuškodilo.

    Příběh:
    Naši zvědi mají informace, že se v kargoboxech nachází munice. První informace se zveřejnili ve štábu dominantní firmy (např. CZ2 - VRU) Zbylé firmy o této skutečnosti nemají ani páru. Podrobnosti přineseme pozdeji.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/14
  2. Ano, souhlasím s návrhem

    Velice by to usnadnilo hru některým hráčům, především nováčkům. Snad by se více nováčků zapojovalo do bitev. Minimálně by si pak mohli troufnout na silnější NPC, ze kterého by pak dostali z5 část vystřílené munice.

    Dokonce by se to mohlo rozšířit i na cargo box ze sestřeleného hráče jiné firmy, byla by to motivace střílet do cizích pilotů.

    Ale dal bych tam omezení, že to cargo musí být jejich, nesmí ho ukradnout jinému hráčovi, potom by dostal pouze suroviny.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/14
  3. Gelda

    Gelda User

    Podle mě je tento návrh zbytečně komplikovaný a příliš zasahuje do současně nastaveného principu hry...

    Máš bonusové boxy na munici, kredity, uridium a z každého NPC dostaneš kredity za něž si X1 v klidu koupíš.. .Alespoň nepamatuji že by mi kdy došly kredity na X1 munici... To se mi prostě nikdy nestalo. Podle mě problémy s municí v této hře prostě mít hráč nemůže... Za prakticky jakýchkoliv okolnosti kdy na acc nemá absolutně nic ( munici, kredity, uridium ) tak může jít na hodinku na bonusové boxíky, posbírá kredity a munici a může jít vydělávat a jak říkám... Z NPC dostaneš kreditů na novou munici bez problému případně kdykoliv můžeš jít " zobat " další boxy.
     
  4. Korben

    Korben User

    jaroshot Čo je to nováčik ? Do akého levelu je hráč nováčik ?

    Ak má niekto našetrené milióny munície , tak to neznamená že to je silný hráč.
    Inak chcem vidieť nováčika ako šutí uber NPC. :D Podľa mňa , ak už niekto lieta po uberke, tak už nieje nováčik a jediný následok ktorý by to malo, by bol zvýšený lov na uberke , kde by "nováčik" šutil ubera. :D

    X4 ne s NPC. A s čoho by bolo x4 ?

    Strieľanie na spodných len do 17 levelu ? Tak že ak už má niekto level 18 tak nemôže strieľať na spodných ? To znamená že level 18 je už elita ?
    Mnoho hráčov ktorý dosiahnú level 18 majú akurát základnú výbavu , zopár LF4 a možno nejaký ten zbytočný havoc.:rolleyes:
    Ty vlastne navrhuješ obmedzenie hry. Dopad na hru ? Katastrofa. Následky ? Ukameňovanie hráča jaroshot :D.

    Príbeh ?
    Návrh má vysvetliť kompletne celú stratégiu návrhu a nie nejaký príbeh. Príbeh a jeho postupné odhaľovanie patri do hry , filmu alebo knihy.

    Osobne mi je jedno ako návrh pojmeš, čo tam napíšeš , no ak si sa snažil niečo dokázať a stvoriť návrh ako nejaký bojkot voči malej informovanosti v akcii Dominancia, tak sa ti to nepodarilo. Jednoducho, toto je len návrh , ktorý si vývojári hry nemusia ani všimnúť .

    Môj názor na návrh.
    Chaotický neprepracovaný návrh , ktorý by možno udržal nováčikov v hre , krtorý by po dosiahnutí 18 levelu odchádzali z hry, lebo elita ktorá by ostala odrezaná na horných mapách, by čakala pri bráne a ničili by novú elitu od 18 levelu. :D

    Nie každý hráč do hry natlačí tisíce aby sa vypracovali do 18 levelu na elitu.


    Ty si tu na rýchlo niečo zbúchal a pojal si to ako návrh. Toto má od návrhu ešte dosť ďaleko.

    Edit:
    Inak tak sa mi zdá, že ak je teraz hlasovanie v stave Ano - 2 , Nie 4, tak drvivá väčšina nesúhlasí :D
     
    HΞℓℓ•Câηηση tohle ocenil(a).
  5. ja by som ho neukameňoval je to len nevinni hrač dufam.
     
  6. jaroshot

    jaroshot User

    Korben - nesucení na starých mapách do levelu 17 - znamená ze level 18. nemuže lovit na starých mapách jiné hráče a ani nemůže zasáhnout do stanice. Může použít max. opravy na jinéhráče jako opravy, přesměřování palby apod.

    X4 je elitní munka a nebylo by možno ji získat jakkoliv jinak než odlítáním brány, tedy x4 neřeším, zůstane to tak jak to je.

    Nerozumím, kde vidíš nějaké omezení hry. 18 a víc level, už na staré skoro nechodí a menší lodky si to v klidu mohou rozdat proti sobě, tak jak to delají elitní na nových. PVP mapy by zůstaly bez omezení jak je to i nyní myslím tím x-4 mapy. Kde tady vidíš omezení pro hráče?

    Příběh, no když je firemní akce, tak z toho čerpá jen vítězná firma a odměny by byly pro tu firmu, když ji sebere jiná firma, tak munku nemá. Co je tady zase nepochopitelné?

    z 6 hlasování no není to předčasné. Dej mi ještě nějaký ten čas.

    Zisk munky z NPC, je jen za vyhranou firemní akci jako - dominance, spaceball atd.

    Jinak nespojujte tento návrh s dominancí pls jo a upravil jsem 1. příspěvek
     
    Naposledy upraveno: 5/8/14
  7. Korben

    Korben User

    Toto nieje obmedzenie ?
    ---------------------------------------------
    Tak to malo byť napísané v návrhu a ak tam nemala nastať zmena, tak si tu muníciu nemusel ani spomenúť.
    -----------------------------------------------
    Obmedzenie ktoré vidím je spomenuté na začiatku. Inak asi mám vidiny keď vidím kopec hráčov s full havoc lietať po spodných. Občas tam pomáham slabším hráčom. Nahodím si nostromka a strieľam im NPC, Sem tam priletí eliťák a sundá nás všetkých , aj keď mu dám viac práce ako ostatný. :D

    Skôr by som možno ocenil namiesto tohoto obmedzujúceho návrhu, práve iný návrh.
    Čo tak nejak motivovať elitných hráčov, aby si chránili nováčikov svojej firmy na spodných mapách ? Nebolo by lepšie a zaujímavejšie vniesť do hry takúto ochranu ako obmedzenie ?
    Čo by pritiahlo hráčov viac do hry ? Akcia , alebo obmedzenie ?

    Niekedy sme na spodné lietali ochraňovať nováčikov vlastnej firmy a za trest likvidovať všetkých hráčov druhej firmy.
    Ak by sa týmto smerom uberal návrh, tak by som ho podporil , ale s prepáčením, každá hlúposť akéhokoľvek obmedzenia, hru nezlepší ale skôr ju zabije.
    ---------------------------------------------------------
    Tak najprv do návrhu zamiešaš nejaký príbeh a potom chceš aby sme to nespájali s dominanciou ? Veď ty si tu sám protirečíš a ešte k tomu napíšeš do diskusie k dominancii OT príspevok v ktorom informuješ že ideš podať návrh, čo vyznelo ako by si sa vyhrážal, že teraz nám to ukážeš. :rolleyes:
    ------------------------------------------------
    Predčasné a bez uváženia bolo už to že si vôbec podal tento návrh podal. :)
     
    Kubino tohle ocenil(a).
  8. jaroshot

    jaroshot User

    1. omezení pro vyšší levely a tím dopomoci výhody slabším? Ne nikoliv omezení, ale tohle je doplňující část návrhu, nikoliv podstata. Může být i bez tohoto bodu, ale myslím si že je to ku prospěchu a vyšší levely nechají v klidu nafarmit nováčky.

    2. x4 jasná

    3. full havok co loví na starých honí ranky i já to dělám, ale radeji bych víc munky na lepší hráče. Nicméne i ve spirku x2 na sepronu toho dokažu dost sešutit, No raději bych tohle odstranil a nechal ty slabší porůst a pak je sutl na nových kde i tak líta mín a mín loděk.

    4. díky dominanci jsem jen na ten návrh přišel, neb vidím, jak hledame pomocníky na hlídání stanice a bojky, jak všichni pisou nemam munku, jsem vystřílený a nebo musim dotočit brany na munku a furt problem s munkou. Ona akce na týden fakt dost te munkdy sežere, takže proč nezvýhodnit ty, co vyhrávají, či vedou?

    5. návrhy budu podávat do té doby, co to budou tobě podobní číst :p

    dodatek
    nebyl jsi jen tak náhodou ten, který byl rád, že jsem zase začal přispívat? Jo a nezapomeň vždy návrhy doupravuji a vzdy se snažím vyšperkovávat z toho, co tu kdo napíše.

    Jinak neboj, urřitě mne zase neco trkne :D
     
  9. Korben

    Korben User

    jaroshot Ak hráč podá návrh , tak sa o tom návrhu diskutuje a nie že počas diskusie, bude autor stále editovať návrh.
    Tým je diskusia a aj hlasovanie zmätočné.

    Tak že práve s toho dôvodu je návrh uzavretý.
    Ak na budúce podáš návrh, tak ten už bude prepracovaný a nie že pred spánkom niečo zmrvíš a potom to tu budeš stále meniť.

    Inak ja to čítam len preto, že to prečítať musím. To či sa vyjadrím , alebo nie, je len na mne.
    dodatek
    To nebola radosť, to bola irónia :rolleyes::D

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.