Může bavit podvádění?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 20/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tahle hra mě baví a snažím se dosáhnout zlepšení lodí a výbavy na několika serverech. Sbírám si tak ve chvíli volna na cz3 a najednou:
    19.05.2014 - 14:47[​IMG]Byl jsi zničen
    na tom by nebylo nic divného, za ty 4 roky co to hraji, už mě párkrát sestřelili :D, a už to snáším mnohem lépe...
    Mé znechucení vzniklo z toho, že jsem nemohl použít minimapu a další nezbytné příznaky autozámku. Hráč je z první stovky v TOP, a dle profilu má na cz3 nezvykle přes 40 studijních bodů a nalítané hodiny do 2000, takže si tak říkám, ten hráč by byl jinak slušný, kdyby to nepoužil. Lodička spearhead co jsem měl má sice maximálku rychlosti 490, ale protože v dobu útoku měl stejnou, stačilo mě chvilku stíhat a měl by mě tak jako tak.
    Zamýšlím se tedy nad tím, může to někoho bavit, když předem zná výsledek souboje, dosažený nepoctivě?
    P.S. 1.Nepište zde konkrétní hráče, kteří to používají, je za to ban, protože to nikdo nejsme schopni dokázat. 2. Používání nepovolených programů neřeší ani podpora hry, ani moderátoři a administrátoři, ale systém který spouští samo DO v centrále, tedy pokud už mají "protijed".
    Vyjadřujte prosím jen názory na zvýrazněný text.
     
  2. Cruenta†Ultionem, ale určitě víš že boty se na fóru neřeší. A taky určitě víš že BP se v tomhle ohledu plně spoléhá na systémovou kontrolu. Z toho vyplývá že další diskuze je zbytečná :)
    Ale jestli chceš slyšet můj názor, tak si myslím že botují pouze hráči nevalné charakterové úrovně, a 'nepoctivě' vyhraný souboj je těší, protože si můžou honit svoje pokřivená ega.. :)
     
    Naposledy upraveno: 20/5/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. ❦Čοlεκ❧ Já nechci řešit "bezprofiláky" , ale ta hra by měla být pro zábavu, ale co může ty co autozámek používají na vesmírné sřílečce bavit, když vyhrají souboj nepoctivě?
    Charakterové vlastnosti, morálka, etika, čest, bojové kamarádství, to by tato hra měla posilovat.
     
  4. Cruenta†Ultionem Opět můj názor je to, co jsem již psal v prvním postu. Navíc když tito lidé v dnešní společnosti vidí lži a podvody všude kolem sebe, přijdou jim normální a v pořádku, navíc je jim pak jedno jestli svého cíle být lepší než ostatní dosáhnou poctivě nebo podvody. Mně osobně by to netěšilo :)

    V tom s tebou souhlasím a toto možná ve hře ještě před pár lety existovalo, dnes jsou to bohužel většinou světlé výjimky. A to právě z důvodů které jsem psal výše.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem toto tu neriešime a ani riešiť nebudeme, to dobre vieš.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.