*** na 2-2 "Létající°Vzducholoď" + DŮKAZY !!! CZ2 !!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem trpaslik72, 26/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Krásný den, (když tak se omlouvám kdyby to nepatřilo do téhle sekce)
    Chtěl bych nahlásit bota na CZ2, který botuje každý den a jeho nick je Létající°Vzducholoď.
    Vyskytuje se vždy na 2-2 a používá pravděpodobně bota na sbírání boxíků a zabijení NPC.
    Poněkud je i nadzvláštní minimap detect, když se můj kamarád byl v masku a přiblížil se k Létající°Vzducholoď tak okamžitě Létající°Vzducholoď dal run konfu a utekl k nejbližšímu portu.
    Chtěl bych po vás, aby Létající°Vzducholoď byl potrestán.
    VŠE UVIDÍTE VE 2 VIDEÍCH :)
    Děkuji Love.Me
     
    -.*Homer*.- a DC-KING tohle ocenili.
  2. DC-KING

    DC-KING User

    Drerd,Pateki, Stalker18, Rasta94 ,.Hašlerka.,satelit, lenoch atd.atd je jich mraky marný něco řešit, jen přestat platit a cpát peníze do hry ,pak možná něco udělaj, takových videjí mám a stejně jsou k ničemu , aspon slouži do ukolu přes noc lehký cíl přes den ramena na chatu :),S velkým učtem si je vytipuju s malým je pražím ale je fakt že jen jednou za čas na ně narazím
     
    Naposledy upraveno: 26/12/17
  3. DC-KING

    DC-KING User

    stejně tu budou lítat dál a my max body nebo ban na forko :)
     
  4. na cz1 jich je taky hromada. půl dne ***, a když u toho sedí je to největší frajer. ubožáci. hnus
     
  5. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Tu je aspon vidiet co je priorita BP :D Urcite nie spokojnost hracov a chod hry. Vsak na co to riesit ked nam vyplata bude chodit kazdy mesiac lebo hraci su hlupy a budu sa len stazovat a nic nerobit ? :) Moderatori za to nemozu, su maly oproti vyvojarom, vyvojari za to mozu ako ta hra vyzera a vyzerat bude, treba sa len modlit ze ten galakticky odpad vymazu z orbitu :)
     
    DC-KING tohle ocenil(a).
  6. Snad začátkem příštího roku tu už zatrhnou, jinak ve hře fakt zbydou jen botky, co se perou o boxy a npc :-D
    Jinak videa na ně dělat nemá smysl, BP to nebere jako důkaz. Takže si zbytečně jen přiděláváš práci
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Odsuzuješ hráče , který hraje čistě a pomáhá? Jako jeden z mála ničí tyto hráče které , taky nesnáším a opovrhuju jimi a budeš tu psát něco o alianci s rudymi :rolleyes: Bože tak napsal na chat že tam spí ... ta hra uz není jako před x lety a opravdu to Baghiro tímhle už nezměníme , minulost nezměníš ale budoucnost ano ale taky proto něco udělat a né tu ostatním psat na forku s prominutim furt kraviny o spolcenych klanech ..hračích a buh vi co jeste ...Ten hráč aspon jeste bojuje s tou nadeji že to nekdo muze zmenit ale pak prijde nekdo kdo tu hudruje né do toho space ale do toho kdo to video natocil :eek::eek:

    Opravdu pokud nemas normalnich slov na nejake tema , vubec to nekomentuj.

    Co ty děláš , aby tu takový hráči/č přes večer / den nic nenasbíral ? ptám se ? Tak neodsuzuj ostatní v jejich hraní.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. josef402

    josef402 User

    at dela co dela nici vlastní firmu s nepřítelem zakazat mul, klany pouziva zakazanej program atd, jsou to vsichni zmetci i když je to tvůj kamos a ty při tom delas ze nic zrusit vsem bez výjimky všechny ucty do jednoho
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    PaRazZziTeK promiň. Jenom se zeptám. Co zmůžeme mi hráči, pokud si BP nevstoupí do svého svědomí
    a nezačne je konečně trestat. Alespoň akcemi banana.

    Alespoň sem se na Ti videa skouknul. Furt je to samé. Autor (eic) tam stříli jednoho zo svojich s pomocí dvou hráčů
    od konkurence, konkrétně od vru. Pochop, rovnako je nesnáším a opovrhuju jimi stejně tak jako Ty.
    Jenže takovou syrovost si skutečně nezaslouží. Mělo to být v sekci Chat a podle vzorů pravidla-zadosti-o-zruseni-banu-vc-ip-banu-a-udeleni-banu. Jak sem to výše uvedl.

    Pochop, nikdo z nás není bez viny. A toho autopilota se plně nezastávam.
    Jenom poukazuji na nepřimeranou brutalitu. Ptám se, či je to vůbec nutné?

    Opravdu, kdyby každý svědomitě čistil jenom mapy u nepřátelských firem
    a pouze sám; ani by sem se vůbec neozval a nezamíchal se, tady do toho.

    Také píšeš, že nic proto nedělám. Jak to můžeš vědět? Dvou takových sem ještě před 15
    minutami rupnul pouze sám na mapě 2-2 a na serveru: GE7. Když to chceš tak velice vědět.

    Promiň, ale zrovna Ty by si chtěl po vlastních házet kamením? Ne, není to správne.
    Možná si myslíš, že je obhajuji; ale to není pravda. Jenom mi jde o to, aby si
    nesoudil tak; jako by si chtěl aby zrovna tak soudili Tebe. Toť k tomu, úplně vše.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/17
  10. Já se Ti také omlouvám , vím že to myslíš dobře ale už se nějaké věci prostě nevrátí do normálu :cool: Co zmužeme , je asi tak čekat ... nějaký moderátor psal před nějakým týdnem že bo.tuser hráči jsou detekováni systémem a kontrolují je . Ha teď je otázka jak dlouho to potrvá a jestli to nejsou zase nějaké slibustky ... viz asesino CZ 3 asi 6-7 banu ale perma porad nikde ...divné , jelikoz az spojí servery tak to bude jeden velký chaos a omyl a poctiví hráči muzou prejit k jine hře .. a to tam kde se starají o hráče a né o hráče kteří spí a platí si nějaké Urko atd.... a já je budu následovat pokud ty ucty tady budou furt poletovat bez trestne dál :rolleyes: Dá se to přehlídnout ale tech hracu je tolik ze to už není normální a tutlat to už vubec nejde . A jestli BP mysli ze vydelaji ze spoji servery a bude to dobry .. tak to muzou za rok uplne zrusit a neresit ;)

    Já nepsal že nic neděláš , ale ptal jsem se to je uplne obrácene :)

    Promiň, ale zrovna Ty by si chtěl po vlastních házet kamením? Ne, není to správne.
    Možná si myslíš, že je obhajuji; ale to není pravda. Jenom mi jde o to, aby si
    nesoudil tak; jako by si chtěl aby zrovna tak soudili Tebe. Toť k tomu, úplně vše.

    Ty ale obhajuješ uplně něco jineho nez to že ten hrac spí , řešíš pořád dokola že jsou někde nějaké aliance ..spojka ..ponka to ale neřeší tento problém a tu se to ani řešit nebude na to je jine vlákno.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Borat

    Borat User

    Veci ohľadom *** treba posielať na podporu hry a nie tu na fórum.

    Ďalej tu nevidím nič k diskusií.

    Lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.