na akom servri začať?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G*, 3/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chcel som sa spýtať ak chcem začať hrať ďaľší server a chcem aby bol pomerne nový ale napriek tomu tam hralo dosť hráčov, aký servr mi odporučíte.
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    CZ3...GE7...to su novšie servery...čo sa týká CZ3 tam je to také pol na pol...skor sa mi zdá že tam je čo raz meněj hráčov.
     
  3. Samozrejme ty servery s nejvetsim cislem jsou nejnovejsi.(CZ3, GE7, GA5) Ale to neznamena, ze je tam malo hracu. Pry na anglii se hraje dobře, tak to zkus, nic za to nedas. :)
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* No pokud si chceš joo zalovit tak hop na GE1...tam budeš jak lovec tak oběť :D

    Jinak jak už se tady psalo CZ3,GE7..taky záleží jestli chceš jít na český servry nebo globální (někteří hrají na globálních kvůli jazyku)
     
    Naposledy upraveno: 5/8/14
  5. Korben

    Korben User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* Je jedno kde začneš, všade budeš nováčik a kým budeš full, tak tak ten server môže byť už poloprázdny. Tak že je úplne jedno kde začneš. Mal by si sa rozhodnúť hlavne jazykom. Ak neovládaš iný jazyk, tak sa určite rozhoduj pre server na ktorom dokážeš komunikovať.
     
  6. Ďakujemza vaše názory. momentálne hrám CZ1 a ak nieje špička je problém zaloviť si. s tým že budem nováčik rátam :) skúšal som CZ3 ale zdá sa mi že ho hrá menej hráčov ako CZ1
     
  7. Skus Americke serveri dobre sa tam draži veci tak mi to povedal kamarát
     
  8. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    pod na cz2 :D je tam sranda na pld se vecinou nestrili lovci ti nechaji dodelat casto npc a v aukcich nekdy vydrazis hodne levne ale nekdy za prehnanu cenu :D
     
  9. CZ servery niesu moc dobre
     
  10. anglie,jesi chceš hrát sám,máme tam na vru klan 30-i čechu,irisky za 10 mega,tak se možeš přidat :)
     
  11. Ano najlepši server je GA5
    Iriska-za 20-30 milionov
    dizajny tyždnové za 600-700 mega a inde za 1-2 miliardy :D
    a na ga5 by som ti pomáhal ako full havoc
    ochranca :)
     
  12. Timanris

    Timanris User

    ale on psal GA5 ;)
     
  13. sorry pomilil som sa pripevok som už zmazal aby nerobil bordel
     
  14. praveze hraj GE6,dost silnych aj slabsich hracov
     
  15. na americky servr se mi mioc nechce nakolik mam sice faj providera a le ten ping panove :D ta anglie vypada nejlepe:D
    poprosim zadat nazov klanu na anglii a považujem tému za zodpovedanú
     
    Naposledy upraveno: 6/8/14
  16. ja by som nezacinal na serveri kde nepoznas jazyk
     
  17. základy mám. aspoň sa zdokonalím ;)
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Môžem to teda považovať za zodpovedané?
     
  19. ešte čakám na mašinkovu odpoveď. potom to už bude pre mňa plne zodpovedané.
     
  20. sorry že sem nenapsal dřív,tag [M★P] jméno Mystical★Players
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.