Chyby na herni mape mi chybeji letouny po dnesni restartu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 28/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj hraju na cz-2 me [​IMG]67622488 po odpolednim restartu mi zmizeliy letouny na herni mape v hangaru je mam .
     
  2. timoti123

    timoti123 User

    Ahoj,taky to mám stejně.Ale myslím že to budou dělat asi ty designy na letouny,Lava Phantom,Argon atd.,když jsem si je chtěl nasadit,tam mi taky zmizly na mapě.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahojte chalani,

    Ak sa jedná o chybu ako spomínate so stíhačkami tak Vás poprosím to nahlasiť do nasledujúcej témy a podrobne, ja to skúsim a nahlásim. No zatiaľ nič takéto hlásene nebolo .
    Hlásenie bugov/chýb v hre

    Diky za pochopenie :)
     
  4. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    No,já ti o tom psal včera tady:https://board-cs.darkorbit.com//threads/restart.108014/page-3#post-896352
    Nezobrazují se letouny s designem Lava a Blaze.Lava se nezobrazuje vůbec a Blaze se občas objeví,ale jen na některých mapách.
    [​IMG]41463869
    CZ1
    Tak je to tak,že Blaze střídavě mizí a objevuje se po proskočení portem.Konkrétní mapa na to nemá vliv.Lava není nikde.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/16
  5. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Mě už to funguje.:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.