Na jak dlouho je ban na int4 (sk2)? :D

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pexoncz, 27/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pexoncz

    pexoncz User

    Mám problémek :D bavil jsem se s kamarády a trochu mi to uklouzlo :D
    Napsal jsem tam :
    Jsem level 3 xD
    Já jdu do arény a pak tě tam ty namaxovaný svině rektnou :D já jsem tu nováček :D

    něco takovým stylem jsem tam napsal... Nebyla to urážka na nikoho konkrétního jen vyjádření pocitů z opravdové neférovosti systému obecně... Systém postrádá podporu nováčkům... Takový ten pocit, když jste level 5 po dokončení tut a při úkolu vás sejme "namaxovaná svině" aby dostali těch 10 bodíků navíc -_-

    Takže... Na jak dlouho tam je ban ? :D Rád bych si s nimi zase psal :D
    A vzhledem k tomu že mám dobrou náladu, neberte si můj přístup nějak. Nwm asi to není nevhodnější způsob psaní ale jsem zkrátka happy :D xD...

    Jediné co to píše je, že tě administrátor zabanoval. Je to emmmm... em... nepovedený systém, když nemůžu být "slušný" (jelikož svině není sprosté slovo, dokonce ani vulgární... Je to označení pro žížátko xDD)... :DDD

    Předem děkuji za odpověď, která by mi pomohla...
    Odpusťte mi můj přístup :D
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Nikoho konkrétního jsi neurazil, ale vyjádřil ses vulgárně, nepřiměřeně k normální slušné konverzaci, a proto máš ban. Délku banu zjistíš v logu po přihlášení se na mapu.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.