Chyby Na server CZ2 sa nedá registrovať

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Claimer, 28/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Claimer

    Claimer User

    Po spojení serverov nie je možné vytvoriť účet na CZ2. Pri manuálnom pokuse o registráciu na server CZ2, API vracia chybovú hlášku: "Vyskytla se neočekávaná chyba. Opakuj akci později."
    Bude na tom technický team pracovať? Alebo to upadne do zabudnutia?[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/1/19
  2. Korben

    Korben User

    Tak ak boli CZ servery zrušené, tak je jasné, že si tam účet nezaložíš. Ak chceš hrať na servery s hráčmi cz serveru, tak si musíš vytvoriť účet na Globálnej Európe 2.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Claimer

    Claimer User

    No, problém je, že ten obrázok na ľavo je aktuálny z dneška a na pravo je druhý účet. Dnes som mal problém že po prihlásení ma to hodilo na nejaký poľský či aký server a systém ma proste nechcel nikam inam pustiť. Musel som si tam založiť účet a prejsť na Česko2 v serverliste. Kamarát však takéto šťastie nemá, pretože sa mu tam nenachádza ani kolónka EVROPA(Východ), nieto ešte Česko2.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud si založil nový účet, tak tam česko 2 nenajde, ale pokud chce hrát původní server, tak musí kliknout na Evropu - západ a najít Globální evropa 2, protože se spojovaly servery cz 1,2 a 3 a GE-2.
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  5. Arya

    Arya User

    Autor se více neozval, snad se mu server podařilo najít.

    Téma uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.