Na účet se můžu přihlásit dvěma hesly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Antti, 25/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Antti

    Antti User

    Zdravím! Před pár týdny (2, nebo 3) jsem si měnil heslo k účtu, ale včera jsem zjistil, že se můžu na účet přihlásit starým i novým heslem. Potvrdil jsem změnu hesla i v e-mailu. Staré heslo mě přihlašuje na cz1, nebo cz2 a nové heslo na cz3, kde taky aktivně hraju. Dá se toto nějak upravit bez toho, abych psal na podporu, nebo to je normální.

    Děkuji.
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Antti poprosím tě o ID tvých účtů a to jak z CZ1, tak CZ2 i CZ3

    Nějak se mi totiž nepozdává to co píšeš, reálnější by bylo, že jsi si pro CZ3 nevědomky založil nový účet, který máš navazben na stejný email jako předchozí účet, kde hraješ na CZ1 a CZ2.
     
  3. Korben

    Korben User

    Vyskúšal som si zmeniť heslo a pod starým heslom sa už nikam neprihlásim. Tak že u teba bude asi nejaký iný problém.
     
  4. Antti

    Antti User

    CZ3 ID: 96595539
    CZ2 ID: 74697401
    CZ1 ID: 101256101
     
  5. Sid

    Sid Guest

    Antti jak bude mít někdo z kolegů chvilku čas, tak se ti na to podívá.
     
  6. Antti

    Antti User

    Ok děkuji.
     
  7. Korben

    Korben User

    Cez akú stránku sa prihlasuješ ?
     
  8. Antti

    Antti User

  9. Korben

    Korben User

    Nemáš náhodou prepojený účet s BP portálom ?
     
  10. Antti

    Antti User

    Pokud se to nedělá automaticky, když se zaregistruji na darkorbit.com, tak ne.

    EDIT: Vlastně se to ani nemá jak propojit, když jsem žádný neregistroval a pokud se nějaký pro mě nedělá automaticky
     
  11. Korben

    Korben User

    V tom prípade budeš musieť napísať na podporu hry a tam požiadať o preverenie. Podrobne im tam popíš problém a dodaj k tomu aj všetky ID účtov, ktoré s daným problémom súvisia.
     
  12. Antti

    Antti User

    Ok, už na to jdu, ale jinak děkuji za pomoc.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Autor odoslaný na podporu.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.