Nábor členů do [Łyc™] Łƴcans σƒ Hэℓℓ, cz2,...

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem Ryshacek, 21/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ryshacek

    Ryshacek User

    tag klanu [Łyc™]
    název klanu Łƴcans σƒ Hэℓℓ
    firma VRU
    nábor 18 level +, vyjímečně i menší

    Klan příležitostných hráčů, spíše farmaři, sháníme další hrače na plnění úkolů a celkové zvýšení aktivity. Jsme čistě VRU klan, nejsme v žádné větší alianci, a na rozdíl od většinového mínění, stále si nemyslíme, že na firmy se už nehraje.

    Hrajem většinově free to play, komunikace 90procent klanový chat, 10 procent tsko : o)
    Daň se dává jen v případě, že někomu bouchnou komplet irisy a jen na krátkou dobu.
    Hrajem hlavně pro zábavu, expení loďky a nic nehrotíme, když není munice hážem i klacky a jen tak se nedáme : o)

    Pokud bude mít někdo zájem piště mail( [Łyc™]Ryshacek_ΛŁŁ™ ) a nebo rovnou přihlášku
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Alyctro

    Alyctro User

    Ryshacek , ahoj :) , vy este existujete ? :) ,nie že by som sa hlasil k Lyc , len som dlho od vas nikoho nevidel, vratane teba. to ale naznamena že ma mas sutit ked sa objavis na mape xD
     
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Ryshacek

    Ryshacek User

    My jsme tu stále, občas jako medvěd při zimním spánku, ale někdy výjdem ven :rolleyes:
    Klan stále jede, ale jelikož je většina pracující, tak logujem spis pozdě k večeru, příklad já až po desáte večer :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. A je škoda, že jste VRU, i tak si vážím slusných lidí i v konkurenčních firmách.
     
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Alyctro

    Alyctro User

    i my sme slušní a sme MMO , klan ,,ND,, , možes sa pridat xDDD a s LYc mame tusim spoj ci pon :)
     
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. [Łyc™] legendární klan

    spíše ale známý z CZ2 po spojení spíš bych řekl, že zanikl..moc hráčů od Vás nevidím..

    Pamatuji si na Romana, ten to proslavil..

    Ale to samé můži říct o BW... kor po spojení naše TOP klany šli do ustrání...
     
  7. Ryshacek

    Ryshacek User

    Jako klan na cz2 jsme byli chvíli i první v klanech, ale jak se zavedli ve větším měřítku mikrotransakce, tak jsme se trošku propadli. U nás na nějaké sázení peněz do hry moc nejedem, já hraju free to play od začátku co hraji.

    Momentálně se pohybujem po spojení serveru kolem 30 místa což si myslím není zlé. Co se tyká aktivity, denně naloguje a hraje 5-10 hráčů, není to moc, ale i tak si myslím že jsou na tom jiné klany hůře ;)

    Dříve jsme byli hodně na pld, dnes už každý má svůj způsob jakým vydělává na brány, takže nás po kupě zas tak často vidět není a to je taky důvod proč zvyšujem nábor, starší hráči přestali hrát, nové si musíme zas vypiplat:)

    Roman nás určitě neproslavil, nebo byl jeden z mnoha, vypracoval se až během let, a i když pak patřil mezi jedny z těch lepších hráčů, nebyl první top lycan, každopádně pokud si ho znal, opustil nás náhle a bylo s ním na DO i rozloučení :(
     
    bhagira22, -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  8. Alyctro

    Alyctro User

    caute, no Roman sa uplne vytratil , skoda . ako aj cele nase cz2 aj nase top klany sa uplne vytratili :(
     
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Můžu k Vám do klanu ?

    jsem mmo... hledám slušný klan... ti předtím mi nepomáhali vůbec
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Já bych se touto cestou chtěl přimluvit za přijetí do Vašeho klanu pro hráče SHOCK. A pokud by projevil zájem o přijetí i hráč baghira2 (což baghi prosím neprodleně udělej), přimlouvám se i za něj.

    Děkuje Dagotek :)
     
    bhagira22, •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Hráč baghira2 (baghi) je ve hře samotář a nechce pod nikoho patřit.
    - Dagotek promiň. Doufám, že s pochopením. Za přimluvu Děkuji.

    P.S.: Tak narýchlo, bych to určitě nechtěl.
    Spíš potřebuji více času na rozhodování. Kdybychom se konečně rozhodnul.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. Drift1

    Drift1 User

    Server-CZ2
    Hráč-cz2_✨ΞᴷᴵᴺᴳΞ✨
    Hraji od roku 2011.
    Firma-VRU
    Lodě-37
    Letouny-všechny.
    Nej štíty.
    LF4 cca 50.
    Upgrady-štíty-30 ks lvl 16,LF4 11 ks lvl 16,letouny něco..
    Nesnáším kolotoče,multiklany a smetí.
     
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. 28.12.2018 19:04
    Tvá žádost o vstup do klanu Łyc™ byla zamítnuta
    Komu:
    • Pumukli=shock
    Ahoj Pumukli=shock,

    Tvá žádost o vstup do klanu Łƴcans σƒ Hэℓℓ byla bohužel zamítnuta.

    Hodně štěstí v budoucnu, pilote!

    realita tak nic.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/18
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Ryshacek

    Ryshacek User

    Přes svátky jsem se na fórum nedíval, ani jsem nečekal vyloženě ohlas na fóru, ale spíš ve hře, tak odpovím až teď. Jak je uvedeno na začátku náboru tak nabíráme čistě VRU což samo u shocka nebylo možno nabrat a proto byla přihláška zrušena. Též jsme to spolu probrali na chatu, takže už o tom ví proč bylo zamítnuto.

    -cz2_✨ΞᴷᴵᴺᴳΞ✨ pošli přihlášku, písni tam jen že výbava viz nábor fórum, a jak bude chvilka proberu neaktivní hráče, jsme celkem zaplněni :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Jo již vyřešeno jsem mmo ... dlouho už... jsem na ty mapy zvyklý...

    Děkuji za ochotu.
     
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jsem síce vru, ale raději lítám sám; než bych měl, někam patřit.
    Síla zvyku. - Ale i přesto, za ponuku Děkuji.

    Pro vysvětlení, o další sklamání nestojím. Toť úplně vše.
     
  17. siux

    siux User

    -baghira2-

    Ty se raději nikam necpi, protože od tý doby, co ses nasáčkoval na forum, tak na to forum chodí o 95% míň hráčů. Nevím, jestli to ze sebe jen děláš, nebo jsi nemocnej, ale dělám ve fabrice, kde se potýkám z mnoha případy, ale ty jsi úplně jinej extrém. Já když čtu ty tvoje výtvory, tak je mi špatně.

    Napsal bych Ti, co i o tobě myslím, ale musel bych se opakovat stejně, jak ve videu "Dopis do parlamentu", tak ti pouze pošlu odkaz.

    Okdaz: smazano

    S pozdravem,

    ‹‹BLÁZEN•BEZ•GATÍ››
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/1/19
    Alcatraz2k19 a -Neptun- tohle ocenili.
  18. Ryshacek

    Ryshacek User

    Opět naplno otvirame nabor, jelikoz se nekdo dostal nasemu clenu s pravy na ucet, vsichni hraci skoncili na dlazbe tedy z klanu...
    Takže lycanci co byli vyhozeni a nevi proc neni to z duvodu, ze by sme vas nechteli ale ze nejaky vtipalek vsechny vyhazel a pak i sebe.

    O ci ucet se jednalo uz vime a proto nabirame zpet kdo ma zajem a pokud nekdo dalsi, mista je dost :)
     
    Naposledy upraveno: 27/8/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

  20. Ryshacek

    Ryshacek User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.