Nábor členů do [Łyc™] Łƴcans σƒ Hэℓℓ, cz2,...

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem Ryshacek, 21/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. ZOHAN

  ZOHAN User

  On tady někdo napsal příspěvek, co sem nepatřil, proto jsem reagoval.
  A abych nebyl úplně OT, tak k vám se asi do klanu hlásit nebudu, protože nejste v alianci a netuším, s kým vlastně máte nějakou diplomacii, nebo s kým lítáte? Mám i jiný účet, ale je bohužel MMO.
   
 2. Ryshacek

  Ryshacek User

  Bouzel nebylo poznat na ci prispevek reagujes, jinak bych nereagoval, jinak co se tyka alianci, nejsme v zadne a dokud budou mezifiremni aliance tak ani v zadne nebudem. Pro zajemce informativne mame par spojek a PON, nicmene hrajem jako ciste VRU firma a spojenectvi s jinymi firmami omezujem.

  K vzhledem smerovani hry, jsme klan ktery se hlavne zameruje na pomoc svym hracum, a kdyz to jde udrzujem puvodni smer hry, je to hlavne pro ty kterym se nelibi ty uzasne aliance a strelba vlastni firmy kolikrat i bez klanu do zad, kdy pomahaji prave tem aliancim z ruznych firem co jsou ted v kurzu :)
   
  -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.

Sdílet tuto stránku