Nábor: GE1 /VRU/ [UNIX] - United Nations X

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem °•♠98†56νᴙu♠•°, 13/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Piloti, čo možno ešte vy aktívni, :cool:
    klan UNIX na GE1 vás potrebuje do tímu! Určite máte množstvo otázok a preto vám v tomto poste o klane všetko napíšem :)

    Základné informácie:

    Server: GE1
    Firma: VRU
    Tag: UNIX
    Názov klanu: United Nations X
    Pozícia: ~560
    TeamSpeak


    UNIX nevznikol na vojnovej pôde. Je to klan, ktorý hladá posledných aktívnych hráčov, ktorý majú chuť bojovať, plniť si svoje ciele a posúvať vlastné hranice možností. Základom tohto klanu je rešpekt a diplomacia. Ak riešiš problémy rád silou, nie si ten koho hľadám. Ak máš diplomatické schopnosti a vieš čo vôbec slovo diplomacia znamená, si vítaný. Klan je nástrojom spojenectva, priateľstva a spoločného záujmu v túto časom zabudnutú flashovku:D. V klane je vítaný každý hráč ktorý splňuje len 2 jednoduché požiadavky. 1. si firma VRU, 2. máš level 17+. Cieľom klanu je vytvoriť skupinu ľudí ktorá bude môcť čas pri počítači zabíjať spoločne:D. Na tvojej výbave a dosiahnutých úspechov nezáleží. Nechcem taktiež žiadne CV s tvojimi schopnosťami:D. Pokial máš 5 rokov a predsa máš už rozum, je mi to jedno :D.
    Taktiež rád privítam aj silnejších hráčov ktorý túto hru považujú ako druh relaxu a nie súťaže o dokazovanie si svojej sily :).

    Podmienky pre vstup:

    1. VRU
    2. lvl 17+

    Ak máš záujem, môžeš odoslať žiadosť. V prípade otázok sa môžeš kludne vyjadriť nižšie ;).
    Lovu zdar.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Super, jsem s klanem kousek před Vámi, mám dva začátečníky,jinak nic. Jedno PON a jednu ALI s kámošem.
    Osobně jsem ve hře s přestávkami 10let :D, jsem stará full lf4, jsem zde již jen rekreačně a abych pomohl těm co začínají.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ஃWolffяimusஃ podľa mňa je už teraz dôležitejšie práve pomáhať tým, ktorí začínajú ako sa strielať navzájom :D a merať si lode..:D ale možno som len príliš staromódny o_O. Môžme nadviazať aspoň spojko, alebo si vyhlásiť vojnu :D.
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  4. °•♠98†56νᴙu♠•° Mě se více líbí zelená :D a máš pravdu,jenomže nejde to lehce,chce to pevné nervy a hlavně dobrou komunikaci.

    Poslal jsem Ti tam spojenectví, a rád Tě potkám na mapě ;).
     
    Naposledy upraveno: 14/6/18