nábor (hlavně) myslících lidí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem denismladonicky70, 10/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se ti toto vlákno ?

Anketa uzavřena 10/10/14.
  1. ANO, je to hezké barevné a jsou tu zvírazněné důležité části

    20.0%
  2. Ne, příliž mnoho barev a textu

    60.0%
  3. něco mezi

    20.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobré odpoledne :)

    ještě než začnu vypisovat popis klanu tak je nutné oznámit že ten klan teprve bude založen :) .
    (musím podotknou že hráči musí mít nejlépe Team-Speak nebo skype)


    -klan bude založen na serveru česko 2

    -ID klanu bude vymyšleno na Team-Speaku nebo na skype se všemi domluvenými hráči co se napíši že by rádi do našeho klanu
    to bude asi vše o jménu, tagu atd...


    -daňová sazba taky bude domluvena...

    -zástupci budou vždy a jen čtyři. v klanu musí být přesně nebo více hráčů než 15, jakmile klan dosáhne 15-cti hráčů klan bude založen s domluveným jménem, tagem i se sazbou.

    -kdo by měl vážně zájem tak ať mi napíše na skypu ( muj skype je: kontakt smazany) nebo sem na forum či E-mail ve hře.

    -stránka klanu určitě bude založená časem.


    -skype nebo teamspeak jsou nutný proto že když budeme chtít zabrat nějáký asteroid tak budeme dělat tzv. stráž kolem nějákého asteroidu dokud se nedostaví uplně. až se dostaví tak dále už budu hlídat sám.

    jak probíhá stráž ? jsou to dvětři lodě hlídající u portálu. proč se hlídá ? je to kvůly nepřátelským firmám. nejvišší dozor je u asteroidu tj. 3-4 lodě (ano, ty nejsilnější)

    zabírání a níčení asteroidů budou menší akce. zabírání asteroidů asi nebude tak moc častá akce, doufám. níčení by měla být
    o něco častější akce, řekněme že jednou až dvakrát týdně

    kredity které se vyberou budou vždy použity na asteroidy


    CO SE CHCE OD HRÁČŮ:


    -skype/Team-Speak

    -aktivita

    -vzorné chování

    -dobrá, loď alespoň BIG BOY

    -level 5-Nekonečno (může být i menší pokud splní čtvrtý požadavek)

    -firma EIC (může být i jiná firma)


    dodatek na přání jednoho váženého hráče:
    -lítám s lodí Goliath
    - vlastním 3 začátečnické letouny

    (pokud to nebude vadit adminům tak si tu vytvořím malinkou anketku aby jsem zjistil jak se jak se našim milým hráčům toto vlákno líbí:))


    Děkuji za přečtení :) DoorLord2
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/9/14
  2. Sentiero

    Sentiero User

    denismladonicky70 Pravda barevný to máš pěkně,ale to je tak všechno co by se mohlo považovat za něco pěknýho :D

    Nebylo by lepší ten klan nejdřív založit a až pak do něj zvát hráče?

    Klan si můžeš klidně založit sám (na co potřebuješ hned 15 lidí? mimo to, pochybuju, že je všechny seženeš do ještě nezaloženýho klanu) a postupně do něj nabírat členy. Taky by neuškodilo napsat něco o sobě -jak lítáš s čím apod...

    To všechno co jsi napsal je pouze to, jak si představuješ, že bude fungovat tvůj klan, ale až ho založíš- jestli vůbec, tak to bude úplně jinak..;)
     
  3. Citat smazany

    jistě sentinero :) souhlasím s tvím názorem. ale chci udělat vše se členy, jako celek či skupina se potom dohodneme :) bude lepší když se na jednom shodnou všichni než jen jeden. 15 lidí proto že by jsem rád začal se vším hned a to rovnou s vícero lidma(viz. vlákno nahoře). myslím tím ty mini akce
    ----------------
    znova opakuji :) klan není založen.
    nebudu všechny přemlouvat ať odejdou ze svého klanu a jdou mého jistě budoucího klanu. nejsem cizopasník, kdo chce ať jde a kdo nechce může zůstat tam kde je :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/9/14
  4. Spartakus

    Spartakus User

  5. Byl jsem zvědavý, podepisuješ se jako DoorLord2, tak toho jsem mezi prvními 3000 hráči nenašel a denismladonicky70, jsem taky koukal prvních 1500, ale najít tě nedokážu. Opravdu víš, jaký máš tag ve hře a hraješ na cz2?
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Cruenta†Ultionem Je tam, ale až na pozici 5000 něco. :)
    denismladonicky70 Jinak Senterio má pravdu. Vážně budeš mít jednodušší nejdříve klan založit, protože sem na forum chodí jen zlomek hráčů, tudíž o tom, že chceš založit klan se nikdo nedozví. Když si klan založíš, tak potom můžeš ,,verbovat´´ hráče i na chatu. No a pokud ti ohledně přispívání na fórum neporadím já, tak ti poradí moderátor fóra a ten tak hodný nebude.;)
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.