Nadcházející změny fóra 22. 09. 2014

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 11/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Drazí hráči,

  - Plánované datum a čas zahájení: 22. 09. 2014 na přibližně 09:00:00 (CEST)

  - Délka odstávky: cca 6 - 8 hodiny

  V průběhu několika uplynulých měsíců jsme měli možnost důkladně otestovat nové fórum a zjistit, co funguje správně a co by se dalo vylepšit. V souvislosti s tím bychom rádi poděkovali všem, kteří nám zaslali své komentáře k novému fóru. Velmi si vaší pomoci ceníme a jsme rádi, že jste si našli čas a podělili se s námi o své názory.

  Mezitím náš tým pověřený vylaďováním fóra usilovně pracoval na několika vylepšeních a nyní jsme konečně připraveni vám představit plody jeho práce. Jak brzy zjistíte, většina změn se týká designu a grafické stránky. Šlo nám zejména o to, aby nové fórum bylo uživatelsky přívětivější a přehlednější než jeho předchůdce.

  Mezi vylepšeními najdete třeba nové styly pro všechna naše fóra a několik užitečných funkcí, jako například prefixy vláken, vnořený kalendář na postranní liště apod. V budoucnu budeme fórum postupně rozšiřovat o další funkce.

  Jako vždy se těšíme, že vás na fóru uvidíme v hojném počtu, a že nebudete skoupí na příspěvky, ať už půjde o hlasování, dotazy, připomínky, rady ostatním hráčům nebo zkrátka diskutování o všem možném i nemožném.

  S pozdravem,

  Váš Bigpoint tým
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.