Nahlášení adminů/moderátorů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem []¤¤¤€VłŁ¤¤¤[], 5/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jelikož jsem nenašel žádný příklad jak to má vypadat sem tak se předem omlouvám jestli to bude špatně napsané...
    Dneska jsem dostal Kick prý za diskuzi proti rozhodnutí admina ( dal mi ho Joe[CM] ) žádnou diskuzi sem nevedl normálně sem se ho zeptal.... na dotaz (přiznávám že hurbej (naštvalo mě to) ale i na normálně položenou otázku proč mi neodepsal. Jelikož se mi tohle stalo už několikrát, tak se chci zeptat, je možný nahlásit admina za neoprávněný vyhazování z chatu? A jestli ano tak jak a kde?
     
  2. Korben

    Korben User

    Neoprávnene ? Čo si sa ho pýtal ?
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Pokud si někde chceš stěžovat na administrátora fora a moderátora fora nebo chatu tak jedině na podpoře..to by jsem ale nedělal protože určitě měl pádný duvod tě slušně poslat ,,dozádu,,
     
  4. Korben - psal někomu něco o nicku klanu ať si ho změní že je prý proti pravidlům... zeptal sem se co je na tom proti pravidlům, jako odpověd sem dostal kick za to že sem debatoval proti rozhodnutí admina.... jestli je to normální že se takhle přistupuje k dotazúm pak se omlouvám ot mi nějak uniklo....
    Drift1 - děkuju... na podporu to nemá cenu tam mě stím pošlou jak ty říkáš "dozadu" :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Moderátor je na chate preto aby kontroloval chat a nie na to aby tam diskutoval.
    Videl si názov klanu ? Ak moderátor niekomu napíše že má niečo zmeniť, tak to najskôr konzultuje s členmi moderátorskej komunity a ešte raz a dobre si prečítaj čo ti napísal Drift1
    Ja sa kľudne na tvoju komunikáciu pozriem, daj mi tvoje ID.
     
  6. Korben - ano to chápu proti tomu nemám ani popel.... ale proč když se ho normálně zeptam tak mě vyhodí? Nebo proč když sem napsal do chatu slovo singularita(schopnost od venoma) tak sem dostal ban za nadávku? Mě je jasné že moderátor tam není aby řešil každej problém... ale tohle je na mí gusto teda opravdu moc
     
  7. Korben

    Korben User

    []¤¤¤€VłŁ¤¤¤[] Rieš tu prosím len jen jednú vec a silne pochybujem že si dostal ban za slovo "singularita". Na to by som sa musel pozrieť. Na chate som nebol, tak že ja si musím najprv všetko overiť, kým niečo napíšem.
    Je samozrejme že ja moderátora trestať nebudem , ale každý podnet na moderátora si overím.
    Tak ak to chceš riešiť, tak mi sem vlož čas kedy si písal na chat , server, miestnosť a tvoje ID.
     
  8. ok jen jednu věc....
    Ty podmínky co si psal ti sem nedám protože sem se mezitím musel 3x relognout abych mohl něco napsat....
    Zeptám se už jen na poslední věc... když se tohle bude opakovat.. kde si mám stěžovat když ne tady?
     
  9. Torres

    Torres User

    Na podpore?
    A neboj, Admini/Moderátoři vědí co mají dělat a pravidla znají rozhodně lépe než ty ;)
    Fakt nevím co tady řešíš.
     
  10. Torres - kdyby si to četl celé tak to víš co tu řeším....
     
  11. Korben

    Korben User

    Sťažovať si môžeš na podpore.
    No pozrel som si konverzáciu na chate. Moderátor slušne požiadal hráča aby zmenil nevhodný názov klanu. Hráč mu to bez zbytočných "kecov" prisľúbil. Tým by to skončilo. Lenže ako to už býva na cz serveroch zvykom, vždy sa nájde niekto kto sa montuje do toho do čoho mu nič nieje. ;)

    Tak že na chate si konkrétne napísal :
    Podľa toho dedukujem že si presne vedel, prečo moderátor hráča požiadal o zmenu. No a moderátor to pojal ako provokáciu a kopanec bol na svete.
    Viem že sa moderátor mohol zdržať a ignorovať to čo si napísal, ale on tam je práve preto aby neignoroval. Druhý kop čo si dostal , bol už oprávnený a mohol to byť aj kľudne ban pre napádanie moderátora, avšak to bol znova len kopanec s chatu. :) Citujem:
    Viac k tomu nemám čo dodať.
    Tak že opakujem, sťažovať sa môžeš vždy na podpore.

    Máš ešte nejaké otázky ?
     
  12. Ten druhý sem sám napsal že chápu... naštval mě ten první... ale jako provokaci dotaz? Fajn.. koukám že to nemá cenu řešit tak to zamkněte....
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    []¤¤¤€VłŁ¤¤¤[] Ja s tebou myslím že slušne komunikujem a z tvojho textu cítim že sa urážaš. Ja som ti tu vysvetlil situáciu , urážať sa preto nemusíš.;)

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.