Nahlášení hráče za pushing

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **DENISTRY**, 18/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    během včerejší akce score megadon dne 17.2.2014 cca 21:22 hod.. jsem byl svědkem o porušení pravidel VOP, kde si vru hráč na mapě 1-1 odstřeluje účty, aby získal body do scoremegadonu. Jako důkaz jsem o tom natočil video, nacházejícího se na adrese:
    Je nehorázné, aby si hráči odstřelovali účty podle potřeby, když ostatní se na umístění nadřou poctivě.

    Jméno dotyčného hráče: * Lαđy ♥ Кuci *
    Odkaz na profil pilota: http://int5.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=223Yg&profileCheck=3Fn4s&lang=cs
    Server: GE 2 - Globální Evropa 2

    Za vyřešení tohoto problému děkuji
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Hráč si střílí slabší který do něj začnou, protože jsou s prominutím hloupí a začnou si do něj na mapě kde maj ochranu a navíc ani ne stále ty samé hráče, takže mi to jako pushing moc nepřipadá, nevidím tady nic špatnýho, teda pokud nepočítám tvůj odkaz na cizí stránku (youtube).
     
    **Belleza** tohle ocenil(a).
  3. vidět na tom videu to že dotyčná střílela hráčů jen těch co měli srdíčka, o jiných neměla zájem a přitom po ní střílelo více hráčů, logicky na obranu bych střílel všechny a ne pouze těch se srdíčky, takto by hráč / ka více nastřílela no proč by měla? když zřejmé na tom je že jí šlo pouze o body do soutěže
     
  4. »vojta«
    No,ono pokud se díváš pozorně,tak ten mmo aegis,když už nemá srdíčka a jinak je jich přesila,tak už po dotyčné(m) nestřílí :)
    Otázka je,jestli nebude hráč s tímto videem poslán na podporu nebo k ledu za nepovolený odkaz...
     
    **Belleza** a »vojta« tohle ocenili.
  5. z podpory mě poslali zpět na fórum tak jsem to napsal i sem, video slouží jako důkaz, aby bylo tvrzení něčím podložené
     
  6. Logan

    Logan User

    Bolo by fajn dat sem aj cislo ticketu z tej podpory ;)

    Inac v tejto teme ktoru si zmazal nahlasenie hraca
    som Ta na nieco upozornil, temy sa na fore n e m a z u
     
  7. jsem velmi udivený z toho, že tam mají i video a vůbec to neřeší

    psal jsem to i na podporu, poslal jsem to do každé sekce a ze všude mi přišla odpověď že mám to řešit na fóru. Když to neřeší ani na podpoře, ani na fóru v tom případě si tu pak každý hráč může dělat pushing jak se mu zachce, aby to bylo spravedlivé.

    [Ticket#2014021810029988]
     
  8. Logan

    Logan User

    Nechapem naco si to pisal do kazdej sekcie, dosiahnes tym akurat to, ze sa tvoj mail ocitne na blackliste a uz si tam nenapises.

    A ocenim ak mi tu skopirujes cast prispevku kde Ti niekto napisal ze sa to nebude riesit, pretoze konkretne ja na nieco take nemam prava ale to urcite hrac ako ty a taky znalec toho co riesime a co nie vie ;)

    takze si pockaj na niekoho kto je tu na fore "nadomnou" ;)
     
    **Belleza** tohle ocenil(a).
  9. Uz ten prispevok som nechtiac zmazal, v prvom mi bolo pisane ze sa mam obratit na forum, ale z fora ste ma poslali na podporu a odtial naspet... tak nwm co toto za system :)
     
  10. Korben

    Korben User

    **DENISTRY** Keď to neriešia na podpore , tak na fóre to už vôbec nevyriešime. To si musí riešiť BP a nie my .

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.