nahle preruseni spojeni

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj dnes v 15.55 hod. se mi opetovne prerusilo spojeni na herni mapw hlavne nepiste co mam udelat to znam nazpamet, moje internetove pripojeni je OK je to pouho pouze od DO.
    uz s tim opravdu neco udelejte hlavne kdyz to pilota postihne pri hre je to pekne k nastvani.
    me [​IMG]67622488 cz-2 serverto je vse dekuji vam vsem
     
    Naposledy upraveno: 4/1/17
  2. GE1 také nehratelná, lepší to dnes už asi nebude..
     
  3. Momentálně má celé DO nějaké problémy, CZ3 je taky nehratelná.
     
  4. Na cz1 je to to samé. Navíc se pomalu nabíjí raketomet a rakety (s CPU) skoro vůbec nestřílí.
     
  5. siux

    siux User

    CZ1 neustále padá, psal jsem na podporu, požaduji náhradu v gamě > 2 životy.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Hra ma momentalne problemy stability, blizsie informacie zatial nemame.
     
  7. siux

    siux User

    OROME: Tak když už o těch problémech víte, tak požaduji náhradu 2 živoy v gamě. Už jsem psal i na podporu. A ve V.O.P, je jasně napsáno, že když bude mít hra problémy, tak ty životy vrátíte, takže nevidím jediný důvod proč ne.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    siux Je sviatok cize necakaj ziadne oficialne oznamenia.. Zivoty ti automaticky vracia system do 48 hodin ak je problem na strane BP.

    Aktualne by uz hra mala bezat.
     
  9. Na GE1 pořád blbne portování a lidi se zasekávají v bráně hades i po restartu.
     
  10. siux

    siux User

    OROME: To jako za stabilitu serveru může, jako muj počítač jo ? :-D Tak to jsem netušil :-D Jsem si myslel, že za stabilitu serveru odpovidá BP, ale jestli sjem to já, tak to už jsem z toho uplně vyjetej.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    siux Napisal som niekde, ze za to mozes ty? Laskavo si prestan vymyslat a citaj. O problemoch sa vie, no ja ti tu teraz nic neopravim a zivoty vracia system alebo neskor vyvojari v ramci kompenzacie.
     
  12. Korben

    Korben User

    Žiadať môžeš celosvetový mier. Ak su problémy v hre, tak nelez zbytočne do brány a môžeš sem vložiť, kde sa vo VOP píše o tom, že ti vrátia život do brán?

    Tak to si úplne mimo, za stabilitu je zodpovedná internetová sieť a nie BP, BP je zodpovedné za chod svojej serverovne. Server a serverovňa, sú dve rozdielne veci, tak že zbytočne tu mútiš vodu hlúposťami.
     
    Naposledy upraveno: 1/1/17
  13. maisu1970

    maisu1970 User

    Na GA2 nám nejde už týden chat.doufám že se to v průběhu týdne srovná?
     
  14. Korben

    Korben User

    To sa musíš sťažovať na EN podpore, GA nespadá pod Európu.
     
  15. Na GE1 taky nejede chat.
     
  16. Korben

    Korben User

    Na GE1 chat funguje, teraz som to skúšal. :)
     
  17. Tak to asi zase systém rozdával bany pro nic za nic :))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.