Najmenšia možná cena logdiskov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kulprate, 22/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kulprate

    Kulprate User

    Takže čaute, chcel by som sa vás spýtať, jak je to s tou zlavou na logdisky, kedy stoja 240 U namiesto 300. Rozmýšlal som, že si kúpim balíček, ktorý mi dá zlavu za nákup za U 25% zľavu, + mám premium takže snáď bude tá zľava 30%. Keby som mal túto 30% zľavu na všetok nákup za U, a bola by táto zľava na logdisky z 300 U na 240 U, pripočíta sa mi tá 30-percentná zľava k tým 240 U? To by mohlo znamenať, že za 1 logdisk by som zaplatil 168 U, čo by bolo super.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kulprate pri 30% zlave je cena 1 logdisku 210 U

    a za 168U logdisk tazko kupis...
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Ano pokud máš balíček,premium a B.P. dá slevu na logdisky tak se slevy sčítají..klasický obchodní tah..
     
  4. Kulprate

    Kulprate User

    Citace smazana.
    Paráda, ďakujem :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kulprate je to jednoduche, proste si vyratas aktualnu zlavu ktora sa zobrazuje pri logdisku

    ked je tam 10% cena je 270u
    ked je tam 50% cena je 150u

    mas este dalsie otazky k teme?
     
  6. Kulprate

    Kulprate User

    Citace smazana.
    Hej hej, len som chcel vedieť či bude fungovať zľava ktorú dá B.P s mojou zľavou, nebol som si istý či sa zľavy sčítajú alebo nie :)).
    Nie nie, môžete locknúť, vďaka.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jednotlive slevy se scitaji dohromady. Poprosim jeste necituj predchozi prispevky, je jasne na co reagujes. Pro odpoved pouzij rovnou textove pole dole na strance.
    Povazuji za zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.