Nákladní prostor - výpočet kapacity??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «Λяςλиgєl», 12/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravíčko, už pár dní mi vrtá hlavou jedna věc. Hledal jsem to v Bibli i TT průvodci ale buď neúspěšně nebo špatně. Pokud jen špatně tak se omluvuju O:).

    O co jde. Pořídil jsem si citadelu a po pár hodinách létání mi došlo že její využitelnost je maximálně tak na stanice a posílání kamenů. Ale nevím jestli má smysl kupovat do PETa protokoly pro zvětšení nákladového prostoru - respektive jak se počítá výsledná kapacita.

    Momentálně mám citadelu takto: 4000 základ + 500 prémium a 100% navíc z CPU tedy 9000 celkově.

    A teď mi jde o to, že kdybych koupil 12 protokolů pro nákladní prostor do Peta je to + 144% pokud bych měl všechny 3kové. Tak jestli se počítá základní nákladový prostor, tedy 4000+ 144% nebo celková hodnota, tedy 9000 +144% .

    V případě druhé varianty by se to více než vyplatilo, a proto mi to přijde nereálné. Mohl by mi tedy někdo prosím potvrdit jak to je?

    (Profil pilota neřeším, mám nějakých 40SB a stále mi to nestačí na důležitější věci :D takže tam to cpát určitě nebudu :) )

    Mnohokráte děkuji, hezký zbytek dne.
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    No protokoly do PETa na rozšíření nákladového prostoru nemám, ale kdybych chtěl zjistit jestli se mi to připočítá k základnímu 4000 prostoru nebo až k prostoru s bonusy, tak bych obětoval trochu U, koupil jeden protokol a podle toho o kolik by se mi zvětšil prostor si to vypočítal jak to je.
     
  3. Ano, sice mám uridia kolem 200k ale .. proč potencionálně vyhazovat 17,5k Uri. Zeptání se mi přijde levnější :) .. Určitě to takto někdo používá nebo nad tím minimálně uvažoval a zkusil to. Počkám pár hodin, pak holt se slzama obětuju tu cca hodinu a půl boxíkování :D

    EDIT: i když proč hned kupovat ten trojkovej což? .. No když už to tu je tak chvilku počkám, třeba se objeví nějaká dobrá duše a poradí :)
     
  4. Ahoj,tak můžu ti říct,že se to počítá od těch 9000 protože s jedním protokolem mám nyní 9960.
     
    «Λяςλиgєl» a Foяmi tohle ocenili.
  5. ááá tak to je super, děkuji mnohokráte :)

    Myslím že tedy lze uzavřít, ještě jednou děkuji.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    leaderOfcz2 prave ze podle toho co pises, tak nepocita, bonus protokolu se pocita od zakladu+ premium. (4000*1,12+500)*2= 9960 ;)
    Jinak priste prosim psat do prislusne diskuze o PET.

    Diskuze FAQ: P.E.T. 10
    Duplicita, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.