napad gg creator

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem thekikoplayer, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

kdo to che

  1. ja nie

    33.3%
  2. to je dobry napad

    16.7%
  3. najhorsi napad na svete

    83.3%
  4. z upravami bi som dal

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  5. kebize sa dava 300.000U za mesiac tak dobri napad

    16.7%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte toto bol hned moj prvi napad ked som dokoncil prve brani na starom ucte
    ten napad je o tom ze ked hraci dokoncia vsetki brani tak sa im objavia casti brani gg-creator
    za 200.000 U a ked ich budu mat vsetki si musia kupit teleportovacie palivo ktore bi malo taketo ceny 1pouzitie 1.000.000C 2pouzitia 200.000U na mesiac 5.00Euro
    ked vojdu do brani uvidia tam dve brani vstup vistup a streunerov po mape z napismi napriklad pridat 20 lordakii a pravo dole bi bolo to lietadlo z misiami a boli bi tam misie ako vitvor branu z dvadciatimi streunermi a odstrel ich
    +pre bp viac penazi
    -pre bp velmi vela programovania
    +pre hracov viac Creditov a Uridiumu
    -pre hracov platiaci budu mat viac penazi a budu moc silni
    +pre klani viac penazi v klane
    -pre klani velmi vela hracov bude v brane ked je toto dobry napad
    ako zmeni hru menej hracov lebo vela ich bude v brane ked je zle napisane tak pisal som toto na tablete
     
  2. Sorry ale toto je zlé. Veľmi zlé . nepochopil som čo to má byť (asi kvôli gramatike) tak skús to napísať odznova.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    thekikoplayer, promiň, ale návrh je naprosto nesrozumitelný, nepřehledný a nepropracovaný, navíc máš špatně nastavené hlasování. Zkus návrh více propracovat, lépe popsat, srozumitelnit. Přečti si: ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
    Tento uzamykám, LOCK!
     
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.