Návrhy napadlo mě něco šílenýho zaroven by to pomohlo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Janicka*, 15/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

měly by ste taky zájem??

Anketa uzavřena 15/7/17.
  1. ano

    20.0%
  2. ne

    80.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Janicka*

    *Janicka* User

    Ahoj už mě štve jako určitě i ostatní slabé hráče jak 2 druhé firmi pořád loví.... člověk si chce zastřílet a vydělávat z npc.. a než ho stihne doničit je obvykle po něm.... napadlo mě že by se mohl třeba udělat neco jako test server ale akorát by tam bylo dejme tomu třeba 30 mili urka.... aby se každý nováček mohl naučit a vylepšit ať ví jak postupovat pak ve hře a jak ze sebe udělat v co nejkratší době silného hráče. mohlo by to třeba být tak pokud by to šlo že by vlastně na jednom ůčtu se třeba mohlo odehrát 100 hodin a pak už konec a něco jako ostrý start... ja osobně byh to dost ocenila nevím jak ostatní slabí nový hráči
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    A co pak naučiť Ti UFE a FE hráče víc slušnosti, vychovanosti, diskrétnosti a zdvořilosti.
    K mým zásadám čestného lovce patří pravidlo, nech nepříteli sestřelit npc. A až pak jeho.

    Když stříli nepřítele, pak daleko od všech portů, nechodit zbaběle na jejich x2 mapu & nelovit je v mnoho-členní skupině.

    - Tohle by měli respektovat. Pokud ne, pak mají od pravé lovky, která ctí tyhle zásady lovu; na kilometry daleko.
    Nedosáhnu pak, ani na její patu! :mad:

    Btw. znáš předce Baghiru, "Ty i já sme stejné krve." ;)
    U mě máš jadnoznačně, ANO.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/16
    Mamina71 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  3. *Janicka*, taky si vzpomínám, jak jsem 10 minut točil s leonovem boss Sibelona a na konci mě smázli a dostřelili ho na dvě salvy. To není fér, ale ani proti pravidlům. Je to jenom o morálce a etice v herní komunitě. Tak si udělej obrázek o tom, jestli mezi ně chceš patřit, nebo si najdeš lepší hru.
    Tato hra je poměrně složitá a cvičný účet ti nepomůže. Co pomůže vždy, je učit se. Zde na fóru je sekce
    Popisy/glosář

    a pokud si ji nepřečteš, nikdy nebudeš hrát dobře a spoustu věcí tě ani nenapadne. A pokud něco nevíš, klidně se zeptej zde na fóru, rádi ti odpovíme. Jenom vždy zadej klíčová slova do vyhledávače nahoře vpravo, možná už se na podobnou věc někdo ptal a nemusíš zakládat stejné téma.
    A nedělej si iluze, hraji už 7 let a sestřelují mě pořád :D, i když občas se "lovec" přepočítá :D.
     
    Mamina71, Alyctro a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!

    Za chvilku ti to určitě uzavřou, ale ještě předtím se vyjádřím k tomu, co jsi psal.
    Chceš účet na testovacím serveru, kde by jsi dostal 30 mil U, aby jsi věděl, jak postupovat ve hře? A k čemu ti to pomůže? K ničemu, protože si všechno najednou budeš kupovat za U a hned budeš FEG. Dále - co z toho bude mít BP? Vůbec nic :D Pak by to dopadlo tak, že by servery byly ještě více prázdné a pro BP žádné výdělky, protože by byli všichni nováčci tady a furt by si jen zakládali nové účty. Musí to být výhodné pro obě strany, ne jen pro tebe.

    Navíc je teď ochrana začátečníků do 7 lvl. Já když začínal, tak mě furt někdo střílel klidně i na x-1 a musel jsem se s tím smířit. Opravy nebyly zadarmo, atd. Ano, sice teď jsou mnohem silnější lodě, ale nováčci mají i mnohem rychlejší postup.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  5. *Janicka*

    *Janicka* User

    no s tim BP to mi bylo jasne proto sem takm napsala sileneho :D
     
  6. ja s tímhle nesouhlasím aby meli hraci test servr prernamentni z ruznych duvodu nebudu hlasovat
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    *Janicka* na test server má príležitosť každý keď je otvorený a dostáva tam každý určitý počet uridia. Môžeš si to skúšať tam, ale inak nie návrh sa bohužiaľ zamieta pretože to je tak trošku nezmysel. Hraješ hru kvôli tomu aby si sa zlepšoval a niečo z teba bolo nie preto aby si prišiel do hry už neviem aký skvelý. Ktorá hra tak funguje?

    Nemáš to bohužiaľ ani podľa pravidiel, k toré ti hore pripísala Sandy.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.