Narodeninová Brána

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Ahojte, mám takýto problém: teraz som zničil devouera alebo ako sa volal čo okolo neho behali scorche, ale ja som ho zničil pozrel som všetky rohy a scorche nikde. A nechce ma to portnuť na 1-1 a len mi svietia na minimapke bonusové farby červena, zelena, modra, biela.... čo mam robiť?
     
  2. sтяapo

    sтяapo User

    pokial viem kazdy rok ked daju narodeninovu branu tak su nejake problemy napriklad ja som teraz presiel betu a ani som si nijaku nevsimol :D mimochodom mal som v bete taky problem fps 60 a ked som tahal kristalony jakeby skakali sem a tam sem a tam strasne rychlo ... nikdy mi to nerobilo .... je to nejaky globalny problem alebo to je chyba vo mne? :D
     
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Tak počkám na vyjadrenie niekoho vyššieho. Dúfam že kladne pretože ja som tuto bránu asi 3-4 mesiace +++ a teraz som začal robiť
     
  4. Korben

    Korben User

    Pozri sa na prostred mapy a tam by si mal mať box, ten musíš zobrať.
     
  5. Earthquake

    Earthquake User

    Nemám tu nič. Mám zakliknuté suroviny všetko mám ale proste nič tu nieje
     
    Naposledy upraveno: 6/12/13
  6. sтяapo

    sтяapo User

    Earthquake nemas v pravom dolnom alebo lavom hornom rohu nedostrelene NPC? ked hej tie treba vystrielat oni ked maju malo HP tak utekaju do roha......... TO uz je Narodeninova BRANA???
     
  7. Earthquake

    Earthquake User

    Nie nieje to je tá čo už ju mam pol roka, pozeral som všetky rohy ani v jednom nieje.
     
  8. Korben

    Korben User

  9. kdy má ta narozeninová ma být
     
  10. kapacita

    kapacita User

    to nikdo neví a jestli vůbec bude ví jenom BP
     
  11. sтяapo

    sтяapo User

    dostanes ju na vyrocie hry darkorbit este nebolo ale ked ju dostanes tak bude na x-1 v strede mapy (ja som minuleho roku ziadnu nedostal ale neriesil som to :D )
     
  12. Earthquake

    Earthquake User

    56649940 moje ID
    prosím robte s tým dačo lebo chcem isť do hry a už nemam boostre, potom by ste mi ich mohli vrátiť
     
  13. Korben

    Korben User

  14. Earthquake

    Earthquake User

    Ten fénix tu teraz bol po reštarte, sa tam ten fénix objavil potom vyskočila tabulka a v logu mám napísané že mam zničiť wave 35/36 ale žiadne NPC neprišlo, a potom ten fénix zmizol
     
  15. duogamers

    duogamers User

    :D Já nechápu, kde si vzal tu narozeninovku. Může mi to někdo vysvětlit? Můj první dojem totiž byl že už přidaly narozeninovou bránu do hry :) Jinak Korbene, kdy má DO oficiálně narozeniny prosím? Předem děkuji za odpoveď.
     
  16. Earthquake

    Earthquake User

    Vyriešené. Prosím o zamknutie tejto témy.

    6. 12. 2013
    21:26
     
    Naposledy upraveno: 6/12/13
  17. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCk
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.