Narozeninová brána k sedmému výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ЯΞCЏKLΛТΘR², 11/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ne nová... Nově postavená
     
    kokousek tohle ocenil(a).
  2. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Tak to je paráda zkontroloval jsem si mejla atam kod na hadesku prostě úžasný ted se jenom s kkámošema dohodneme a půjdem jí proletět ale to bude dělat tak dva tři tejdny než všichni naposílaj seprom
     
  3. mohli dať tu bránu potešila by večšinu hráčov ale ďakujem aj za balíčky všetko naj DO ,:D a moc nepi aby ti nebolo zle .....
     
  4. -kindas-

    -kindas- User

    hehe mail s kupónom na bránu Hádes sa rozosiela !
    dík BP
     
  5. No vidíte aký ste boli nešťastný, že nieje narodeninovka...dali nám hádesku- myslím, že ešte lepšie :) dakujeme :D
     
  6. Na narozeninovku jsem se taky těšil, protože vždy to byla zábavná a jednoduchá brána, trochu mne mrzí že letos není, ale věřím tomu že nám to BP dostatečně kompenzoval dnešním denním bonusem (booster), dárečky a hlavně úkoly, 12 klíčů je skvělé.. :) Ještě stále čekám zda mi přijde kupón na Hadesku, kterou nedělám, ale 500 GG přijde vhod :)
     
  7. Boster a 12 klíčů bylo i lonni si pamatuju :D
     
  8. Hovor sám za seba polovica hráčou nemá žiadný kód :D
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    Hádes je mi na nic, protože ve skupinách nelétám. Pořád mám tu co jsme dostali posledně... :( Odměna v dárcích je pěkná a odměny za dnešní úkol jsou luxusní. :)
     
  10. Spartakus keď sa ti nepáči daj ho mne! :D :D
     
  11. Spartakus

    Spartakus User

    Pozdě. :D Už jsem ho použil. Když ty brány neudělám tak alespoň příště dostanu ty EE.
     
  12. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Hades je dle mého o dost lepší než klasická narozeninovka.
     
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    Tak ma sice nevyhodu ta brana,ze musis na to zohnat isty pocet hracov a neni taka lahka ako narodeninovka,ale myslim si,ze je to kvalitny narodeninovy darcek + darceky,ktore maju hodnote veci v sebe ako BDR,Sar atd... sa tiez zidu.Ja osobne som spokojny,lebo je to nieco naviac a navyse zadarmo.To si treba uvedomit.;)
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    O Hades je tema zde
    Hádes

    Jinak narozeninova brana neni a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.