Nastavení jazyka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _-NUTELA-_, 6/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _-NUTELA-_

    _-NUTELA-_ User

    Dobrý den,
    chci se zeptat co mám dělat když se mi DO automaticky přihlašuje v angličtině. Nejdřív mi šlo na hlavní stránce změnit jazyk na češtinu, ale teď už tam je ve variantách jen angličtina. Takže když se přihlásím v angličtině tak musím na Pilota a změnit jazyk na češtinu tam. Na hlavní stránce DO mám v nastavení nastavenou češtinu ale i tak vždy když se chci přihlásit tak se mi to přihlásí v češtině. Zkoušela jsem všechno co šlo, ale už si nevím rady, můžete mi prosím poradit?
    Děkuji
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Na akom serveri hrávaš? Inak jazyk s nastavuje podľa IP takže sa buď prihlasuješ v krajine, kde sa hovorí anglicky alebo v takej krajine bol účet vytvorený.
     
  3. _-NUTELA-_

    _-NUTELA-_ User

    Hraju na Globální Evropě... :) ale vždycky když jsem se přihlašovala tak jsem to měla v češtině. A teď to zničehonic nějak nefunguje.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Také se může jazyk nastavovat dle jazyka prohlížeče. Nepřeinstalovala jsi prohlížeč a nemáš ho teď v angličtině?
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Divny ze ja hraji na globalni evrope a take si musim nastavovat jazyk , a to uz pekne dlouho. Proto je nejspis vyber jazyka na globalnich serverech.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ja by som skôr videl problém v stránke, cez ktorú sa prihlasuješ. Samozrejme ak ideš cez uk.darkorbit.com tak je vo výbere len angličtina. Doporučujem ísť cez darkorbit.com prípadne darkorbit.sk. Cez akú stránku sa prihlasuješ?

    Ja tiež hrávam na globále a globál je server, kde jazyk nastaviť treba, typ jazyka je "voliteľný". Na stránke DO ho mám už predvolený od prvotného nastavenia.
     
  7. _-NUTELA-_

    _-NUTELA-_ User

    Hledám to přes google... a vždy ten první odkaz fungoval normálně a měla jsem to v češtině... všude to nastavený na češtinu mám... dnes už jsem se přihlásila normálně v češtině... tak to snad už půjde...
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Prepáč ale mne je jedno čo ti google dá ako prvé, ja osm ťa prosil o link, cez ktorý sa prihlasuješ :)
     
  9. _-NUTELA-_

    _-NUTELA-_ User

  10. Kubino

    Kubino Guest

    Tam zmena jazyka funguje v poriadku a vo výbere je mnoho krajín, tak prosím prihlasuj sa už len cez túto stránku. Alebo problém pretrváva?
     
  11. _-NUTELA-_

    _-NUTELA-_ User

    ne teď už je to snad dobrý :) Děkuji :)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Zamáličko.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.